SIA "Preiļu slimnīca" dalībnieku sapulcē apstiprina gada pārskatu

2022. gada 20. maijā tika sasaukta SIA “Preiļu slimnīca” kārtējā dalībnieku sapulce, kurā piedalījās abu SIA “Preiļu slimnīca” dalībnieku: Preiļu novada pašvaldības un SIA “CLP” pārstāvji.

Viens no būtiskākajiem jautājumiem, kas tika skatīts – SIA “Preiļu slimnīca” 2021. gada pārskats un tā apstiprināšana. Tāpat apstiprināšanai tika nodota SIA “Preiļu slimnīca” izstrādātā vidēja termiņa darbības stratēģija 2022. – 2024. gadam, ko dalībnieku sapulcē arī apstiprināja.

SIA “Preiļu slimnīca” dalībnieku sapulcē tika apstiprināts aizvadītā gada pārskats, kā arī tika pieņemts lēmums SIA “Preiļu slimnīca” 2021. pārskata gada peļņu EUR 697 372,00 apmērā atstāt uzņēmuma attīstībai, ko izlietot SIA “Preiļu slimnīca” vidēja termiņa darbības stratēģijas 2022. – 2024. gadam investīciju plānā paredzētajiem mērķiem.

Tāpat tika pieņemts lēmums SIA “Preiļu slimnīca” 2020. pārskata gada peļņu EUR 321 648,00 apmērā atstāt uzņēmuma attīstībai un izlietot iepriekš minētā investīciju plāna paredzētajiem mērķiem.

SIA “Preiļu slimnīca” dalībnieku sapulcē tika dota piekrišana slēgt līgumu ar SIA “DSM Meistari” par autostāvvietas izbūvi, ārējā apgaismojuma ierīkošanu un teritorijas labiekārtošanu par kopējo līgumcenu EUR 235 349,27 bez PVN. Būvdarbus plānots uzsākt šī gada jūlijā.

SIA “Preiļu slimnīca” sabiedrisko attiecību speciālists

Rolands Naglis

Jūlijs
Šī gada maijā SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par projekta “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras vienkāršota atjaunošana SIA ''Preiļu slimnīca'' poliklīnikas ēkas 3. stāvā sadarbībā ar ģimenes ārstu praksēm” realizāciju. Šobrīd notiek iepirkumam iesniegto pretendentu piedāvājumu izvērtējums, bet jau tuvākajā laikā tiks uzsākti paši būvdarbi.
Jūlijs
No šī gada 1. jūlija Latvijā tiek ieviesta jauna valsts apmaksātā dzemdes kakla vēža skrīninga metode sievietēm vecumā no 30 gadiem kas ļauj noteikt cilvēka papilomas vīrusa jeb CPV klātbūtni organismā, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Tieši savlaicīga CPV noteikšana spēj brīdināt par vīrusa ierosināta priekšvēža dzemdes kakla izmaiņu attīstību.
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” ir saņēmusi informatīvā ziņojuma projektu par slimnīcu tīkla attīstības stratēģiju (turpmāk – informatīvais ziņojums). Informatīvajā ziņojumā SIA “Preiļu slimnīca” ir definēta kā 1. līmeņa slimnīca, bet ziņojumā nav skaidrojuma par pakalpojumiem, kurus sniegs 1. līmeņa slimnīca pēc reformas.
Jūlijs
Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 200. mazuli. 29. jūnija agrā rītā, plkst. 5:27 pasaulē nāca puika - Roberts. Roberts piedzima 55cm garš un 3700g smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš. Mājās gaida brālis Ralfs. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
Jūnijs
No 1. jūlija uz laiku tiek apturēta Covid-19 uzziņu tālruņa 8989 darbība, ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības samazinājumu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Līdz šim bezmaksas tālruņa konsultanti nodrošināja iedzīvotājiem pieteikšanos vakcinācijai pret Covid-19 infekciju, kā arī sniedza informāciju par vakcināciju un digitālajiem Covid-19 sertifikātiem.
Jūnijs
SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.