Covid-19 sertifikātu saņemšana

Lai apskatītu savu digitālo Covid-19 sertifikātu, nepieciešams:

• Tīmekļvietnē covid19sertifikats.lv nospiest pogu "Apskatīt savus sertifikātus".
  • Autentificēties ar kādu no drošas piekļuves līdzekļiem (internetbanka, eID karte, mobile ID).
  • Sistēmā pieprasīt savus sertifikātus, tad tos apskatīt vai saglabāt (datorā, viedierīcē).

Lai izdrukātu savu digitālo Covid-19 sertifikātu, nepieciešams:

• Sistēmā pieprasīt un apskatīt savus sertifikātus.
  • Izvēlēties vajadzīgo sertifikātu un veikt tā druku.

Šobrīd ir pieejami šādi digitālie sertifikāti:

Atgādinām, ja personai nav iespējas saņemt sertifikātu elektroniski, tad to var pieprasīt arī papīra formātā vienotajā valsts un pašvaldības klientu apkalpošanas centrā.

Preiļu slimnīcas poliklīnikas reģistratūrā Covid-19 sertifikātu var saņemt darba dienās tikai laika posmā no plkst. 13.00 līdz plkst. 16.00

Cienīsim savu un citu cilvēku laiku!

sertif.png

Maijs
31. maijā tiek atzīmēta ikgadējā Pasaules diena bez tabakas (World No Tobacco Day). Katru gadu šajā dienā tiek akcentēts kāds noteikts aspekts attiecībā uz tabakas atkarību un cīņu pret smēķēšanu. Šogad šīs tematiskās dienas sauklis ir “Aizsargā vidi!”, uzsverot, ka visā dzīves ciklā tabaka apdraud ne tikai cilvēka veselību, bet arī vidi. Vides problēmu apzināšanās var dot smēķētājam vēl vienu iemeslu atmest.
Maijs
2022. gada 20. maijā tika sasaukta SIA “Preiļu slimnīca” kārtējā dalībnieku sapulce, kurā piedalījās abu SIA “Preiļu slimnīca” dalībnieku: Preiļu novada pašvaldības un SIA “CLP” pārstāvji.
Maijs
Pārbaudi krūtis! 21.maijā aicinām uz mamogrāfijas izmeklējumu. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.
Maijs
17. maijā tiek atzīmēta Pasaules hipertensijas diena, lai vērstu uzmanību hipertensijai jeb paaugstinātam asinsspiedienam un tā profilaksei. Šī gada moto ir “Mēri asinsspiedienu pareizi, kontrolē to un dzīvo ilgāk!” (Measure Your Blood Pressure Accurately, Control It, Live Longer).
Maijs
Informējam, ka no 2022. gada 7. maija ir spēkā Ministru kabineta 2022. gada 3. maija noteikumi Nr. 272 “Noteikumi par kompensāciju par vakcīnas pret Covid-19 infekciju blakusparādību izraisīto smagu vai vidēji smagu kaitējumu pacienta veselībai vai dzīvībai”.
Maijs
30. maijā SIA "Preiļu slimnīca" PS FIT telpās (ieeja no Talsu ielas puses)!!! laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.