2021.gadā Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 444 bērni

Aizvadītajā 2021.gadā dzemdību nodaļā ir sagaidīti 444 bērniņi, kas pārsteidzoši, ir tik pat, cik gadu iepriekš - 2020.gadā. Savukārt 2019.gadā Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā pasaulē nāca 363 bērni.

2021.gadā piedzimušas ir 211 meitenītes un 233 zēni.

Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā bērniņus laist pasaulē izvēlas ne tikai māmiņas no Preiļiem un tuvākās apkārtnes, bet ierodas ģimenes arī no citām tuvākām un tālākām pilsētām. Par to ir liels prieks!

Ģimenes augstu vērtē pozitīvo atmosfēru dzemdību nodaļā, profesionālo un laipno speciālistu attieksmi un dakteru profesionalitāti.

Novēlam bērniņiem un viņu ģimenēm Jaunajā gadā stipru veselību, neizmērojamu mīlestību un nezūdošu prieku!

Skaistu un veiksmīgu 2022.gadu!

IMG_20220104_105737.jpg

Maijs
31. maijā tiek atzīmēta ikgadējā Pasaules diena bez tabakas (World No Tobacco Day). Katru gadu šajā dienā tiek akcentēts kāds noteikts aspekts attiecībā uz tabakas atkarību un cīņu pret smēķēšanu. Šogad šīs tematiskās dienas sauklis ir “Aizsargā vidi!”, uzsverot, ka visā dzīves ciklā tabaka apdraud ne tikai cilvēka veselību, bet arī vidi. Vides problēmu apzināšanās var dot smēķētājam vēl vienu iemeslu atmest.
Maijs
2022. gada 20. maijā tika sasaukta SIA “Preiļu slimnīca” kārtējā dalībnieku sapulce, kurā piedalījās abu SIA “Preiļu slimnīca” dalībnieku: Preiļu novada pašvaldības un SIA “CLP” pārstāvji.
Maijs
Pārbaudi krūtis! 21.maijā aicinām uz mamogrāfijas izmeklējumu. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.
Maijs
17. maijā tiek atzīmēta Pasaules hipertensijas diena, lai vērstu uzmanību hipertensijai jeb paaugstinātam asinsspiedienam un tā profilaksei. Šī gada moto ir “Mēri asinsspiedienu pareizi, kontrolē to un dzīvo ilgāk!” (Measure Your Blood Pressure Accurately, Control It, Live Longer).
Maijs
Informējam, ka no 2022. gada 7. maija ir spēkā Ministru kabineta 2022. gada 3. maija noteikumi Nr. 272 “Noteikumi par kompensāciju par vakcīnas pret Covid-19 infekciju blakusparādību izraisīto smagu vai vidēji smagu kaitējumu pacienta veselībai vai dzīvībai”.
Maijs
30. maijā SIA "Preiļu slimnīca" PS FIT telpās (ieeja no Talsu ielas puses)!!! laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.