Aicinām darbā!

SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu uz noteiktu laiku (pilna slodze).

Darba pienākumi:

• plānot, vadīt un koordinēt uzņēmuma darbību informācijas, reklāmas un sabiedrisko attiecību jautājumos,
  • nodrošināt un pilnveidot saturu uzņēmuma mājas lapā,
  • sadarboties ar masu saziņas līdzekļiem, informācijas dienestiem, sagatavojot un sniedzot informāciju par aktualitātēm uzņēmumā,
  • vākt un analizēt par uzņēmumu publicētos materiālus, pēc vajadzības sniegt vai organizēt rakstveida atbildes uz publikācijām,
  • piedalīties bukletu, brošūru, gada pārskatu un citu informatīvo materiālu sagatavošanā,
  • nodrošināt uzņēmuma prezentācijas materiālu tehnisko sagatavošanu,
  • veikt sabiedriskās domas aptaujas un pētījumus par uzņēmumam svarīgiem jautājumiem,
  • piedalīties uzņēmuma struktūrvienību, personāla un darba grupu sanāksmju, pasākumu, rīkošanā un norisē.

Prasības pretendentiem/-ēm:

• augstākā izglītība ( sabiedrisko attiecību jomā, humanitārajās vai sociālajās zinātnēs),
  • pieredze sabiedrisko attiecību speciālista, žurnālista, redaktora vai projektu vadītāja amatā,
  • pieredze preses relīžu, rakstu un informatīvu materiālu sagatavošanā,
  • teicamas valsts valodas zināšanas, labas angļu un krievu valodas zināšanas,
  • zināšanas un prasmes informācijas un komunikāciju tehnoloģiju pielietošanā un sociālo tīklu mārketingā,
  • labas iemaņas darbā ar datoru un citu biroja tehniku,
  • sadarbības un organizatora prasmes, analītiskā domāšana, ideju ģenerēšana, pašiniciatīva, precizitāte, atbildība,
  • spēja strādāt ātri un operatīvi gan patstāvīgi, gan komandā, prasme racionāli organizēt savu darbu.

Piedāvājam:

• dinamisku un radošu darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā,
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas,
  • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika),
  • darba algu no Eur 1140,00 pirms nodokļu nomaksas.

Dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) un pieteikumu (motivācijas vēstuli) aicinām iesūtīt līdz 2022. gada 14.janvāra plkst. 16.00 uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv ar norādi “Sabiedrisko attiecību speciālists”

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam un saziņai ar Jums.

Maijs
31. maijā tiek atzīmēta ikgadējā Pasaules diena bez tabakas (World No Tobacco Day). Katru gadu šajā dienā tiek akcentēts kāds noteikts aspekts attiecībā uz tabakas atkarību un cīņu pret smēķēšanu. Šogad šīs tematiskās dienas sauklis ir “Aizsargā vidi!”, uzsverot, ka visā dzīves ciklā tabaka apdraud ne tikai cilvēka veselību, bet arī vidi. Vides problēmu apzināšanās var dot smēķētājam vēl vienu iemeslu atmest.
Maijs
2022. gada 20. maijā tika sasaukta SIA “Preiļu slimnīca” kārtējā dalībnieku sapulce, kurā piedalījās abu SIA “Preiļu slimnīca” dalībnieku: Preiļu novada pašvaldības un SIA “CLP” pārstāvji.
Maijs
Pārbaudi krūtis! 21.maijā aicinām uz mamogrāfijas izmeklējumu. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.
Maijs
17. maijā tiek atzīmēta Pasaules hipertensijas diena, lai vērstu uzmanību hipertensijai jeb paaugstinātam asinsspiedienam un tā profilaksei. Šī gada moto ir “Mēri asinsspiedienu pareizi, kontrolē to un dzīvo ilgāk!” (Measure Your Blood Pressure Accurately, Control It, Live Longer).
Maijs
Informējam, ka no 2022. gada 7. maija ir spēkā Ministru kabineta 2022. gada 3. maija noteikumi Nr. 272 “Noteikumi par kompensāciju par vakcīnas pret Covid-19 infekciju blakusparādību izraisīto smagu vai vidēji smagu kaitējumu pacienta veselībai vai dzīvībai”.
Maijs
30. maijā SIA "Preiļu slimnīca" PS FIT telpās (ieeja no Talsu ielas puses)!!! laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.