Dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 400.bērniņš

Vakar, 24. novembrī plkst. 03.20, pasaulē nāca puisītis Artjoms. Artjoms piedzima 53cm garš un 3750 grami smags.

Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa Valērija. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.

Mamma Tatjana ļoti pozitīvi vērtē mūsu dzemdību nodaļu un dzemdību speciālistus. Tikai pozitīvs vērtējums!

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvaniņām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu!

No Preiļu Slimnīcas Artjoms un viņa ģimene saņēma jauku, siltu sedziņu un savu pirmo pasaku grāmatu, mierīgiem un skaistiem sapņiem.

IMG_20211125_093520.jpg

Janvāris
Omikrona varianta straujās izplatības dēļ un, lai mazinātu plašas COVD-19 infekcijas izplatību, Latvijā ir noteikts primārās vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš. Valdība 6. janvārī apstiprināja grozījumus Ministru kabineta noteikumos, nosakot, ka Covid-19 vakcinācijas sertifikātu derīguma termiņš Latvijā stāsies spēkā 15. februārī un attieksies uz pakalpojumu saņemšanu un pasākumu apmeklēšanu epidemioloģiski drošā vidē, kur nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu.
Janvāris
Mūsu mediķi – ārsti, zobārsti, māsas, vecmātes, ārstu palīgi, māsu palīgi un citi – ikdienā rūpējas, lai mēs atgūtu pašu dārgāko – veselību. Lielākā daļa no viņiem katru dienu pēc vislabākās sirdsapziņas dara savu darbu un palīdz mums visiem būt veseliem un dzivespriecīgiem.
Janvāris
Digitālais Covid-19 sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī vīrusu pārslimojusi. To var izmantot Latvijas Republikas teritorijā, piemēram, kā apliecinājumu pakalpojuma saņemšanai, iestādes vai pasākuma apmeklēšanai.
Janvāris
Aizvadītajā 2021.gadā dzemdību nodaļā ir sagaidīti 444 bērniņi, kas pārsteidzoši, ir tik pat, cik gadu iepriekš - 2020.gadā. Savukārt 2019.gadā Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā pasaulē nāca 363 bērni.
Janvāris
Pēc iepriekšēja pieraksta Rehabilitācijas nodaļa strādās līdz plkst. 19.00.
Janvāris
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu uz noteiktu laiku (pilna slodze).