Aicinām darbā ārstniecības iestādes pacientu un klientu reģistratoru

„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru  uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).

Galvenie darba pienākumi:

• Sniegt pacientiem informāciju par pakalpojumiem un speciālistu pieņemšanas laikiem gan klātienē, gan pa tālruni;
  • Nodrošināt medicīniskās dokumentācijas sakārtošanu, uzglabāšanu, izsniegšanu;
  • Strādāt ar pacientu pierakstu un rindu veidošanu pie ārstiem speciālistiem  uzņēmumā esošajā datu ievades un apstrādes sistēmā;
  • Darbs ar EKA.

Prasības pretendentam:

• augstākā izglītība, par priekšrocību tiks uzskatīta medicīniskā izglītība;
  • iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā;
  • prasme strādāt ar datorprogrammām;
  • augsta atbildības sajūta, precizitāte, spēja organizēt darba procesus un plānot savu darba laiku un uzdevumus;
  • labas komunikācijas spējas un noturība stresa apstākļos;
  • Valsts valodas zināšanu atbilstība LR likumdošanai.
  • Sadarbspējīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts

Piedāvājam:

• dinamisku un radošu darbu profesionālu un atbildīgu speciālistu komandā,
  • godīgumu un savstarpēju atbalstu, lai sasniegtu vislabāko rezultātu,
  • mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus,
  • stabilu atalgojumu,
  • sociālās garantijas,
  • darbinieku veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika).

Darba alga –EUR 865,00

CV un motivācijas vēstuli līdz 2021.gada 26.novembra plkst.16.00 iesūtīt uz e-pastu: lietvede@preiluslimnica.lv  ar norādi “Reģistrators”.

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz tikšanos klātienē.

Pieteikuma dokumentos lūdzam norādīt tikai tādu informāciju, kura nepieciešama, lai novērtētu Jūsu piemērotību amatam un kas attiecas uz paredzētā darba veikšanu.

Atsūtot pieteikuma dokumentus, kuros norādīti Jūsu personas dati, Jūs piekrītat, ka visa Jūsu sniegtā informācija tiks izmantota tikai Jūsu kandidatūras izvērtēšanai norādītajam amatam un saziņai ar Jums.

Janvāris
Omikrona varianta straujās izplatības dēļ un, lai mazinātu plašas COVD-19 infekcijas izplatību, Latvijā ir noteikts primārās vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš. Valdība 6. janvārī apstiprināja grozījumus Ministru kabineta noteikumos, nosakot, ka Covid-19 vakcinācijas sertifikātu derīguma termiņš Latvijā stāsies spēkā 15. februārī un attieksies uz pakalpojumu saņemšanu un pasākumu apmeklēšanu epidemioloģiski drošā vidē, kur nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu.
Janvāris
Mūsu mediķi – ārsti, zobārsti, māsas, vecmātes, ārstu palīgi, māsu palīgi un citi – ikdienā rūpējas, lai mēs atgūtu pašu dārgāko – veselību. Lielākā daļa no viņiem katru dienu pēc vislabākās sirdsapziņas dara savu darbu un palīdz mums visiem būt veseliem un dzivespriecīgiem.
Janvāris
Digitālais Covid-19 sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī vīrusu pārslimojusi. To var izmantot Latvijas Republikas teritorijā, piemēram, kā apliecinājumu pakalpojuma saņemšanai, iestādes vai pasākuma apmeklēšanai.
Janvāris
Aizvadītajā 2021.gadā dzemdību nodaļā ir sagaidīti 444 bērniņi, kas pārsteidzoši, ir tik pat, cik gadu iepriekš - 2020.gadā. Savukārt 2019.gadā Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā pasaulē nāca 363 bērni.
Janvāris
Pēc iepriekšēja pieraksta Rehabilitācijas nodaļa strādās līdz plkst. 19.00.
Janvāris
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu uz noteiktu laiku (pilna slodze).