SVARĪGA INFORMĀCIJA DZEMDĪBU NODAĻAS PACIENTIEM!

Sakarā ar ieviestajiem ierobežojumiem Preiļu slimnīcas ikdienas darba procesā un pacientu plūsmā, ir veiktas izmaiņas pacientu iekļūšanai Dzemdību nodaļā.

Uz laiku grūtnieču ierašanās Dzemdību nodaļā notiks, izmantojot Uzņemšanas nodaļas ieeju, kas atrodas ēkas otrā pusē. Lūdzam, sekot līdzi norādēm, kas izvietotas uz Uzņemšanas nodaļas ēkas fasādes.

Šajā laika posmā grūtnieces nedrīkst izmantot Uzņemšanas nodaļas galveno ieeju! Grūtniecēm ir jādodas uz Dzemdību nodaļu, izmantojot norādīto ieeju!

Tāpat atgādinām, ka ir atceltas ģimenes dzemdības! Grūtniece dzemdību nodaļā atrodas bez pavadošās personas.

Rūpēsimies par sevi un saviem līdzcilvēkiem!

Par visām veiktajām izmaiņām tiks sniegta informācija!

Copy of fathers day photo collage - Made with PosterMyWall_0.jpg

Janvāris
Omikrona varianta straujās izplatības dēļ un, lai mazinātu plašas COVD-19 infekcijas izplatību, Latvijā ir noteikts primārās vakcinācijas sertifikāta derīguma termiņš. Valdība 6. janvārī apstiprināja grozījumus Ministru kabineta noteikumos, nosakot, ka Covid-19 vakcinācijas sertifikātu derīguma termiņš Latvijā stāsies spēkā 15. februārī un attieksies uz pakalpojumu saņemšanu un pasākumu apmeklēšanu epidemioloģiski drošā vidē, kur nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu vakcinācijas sertifikātu.
Janvāris
Mūsu mediķi – ārsti, zobārsti, māsas, vecmātes, ārstu palīgi, māsu palīgi un citi – ikdienā rūpējas, lai mēs atgūtu pašu dārgāko – veselību. Lielākā daļa no viņiem katru dienu pēc vislabākās sirdsapziņas dara savu darbu un palīdz mums visiem būt veseliem un dzivespriecīgiem.
Janvāris
Digitālais Covid-19 sertifikāts ir apliecinājums tam, ka persona ir vakcinējusies pret Covid-19, veikusi Covid-19 analīzes, vai arī vīrusu pārslimojusi. To var izmantot Latvijas Republikas teritorijā, piemēram, kā apliecinājumu pakalpojuma saņemšanai, iestādes vai pasākuma apmeklēšanai.
Janvāris
Aizvadītajā 2021.gadā dzemdību nodaļā ir sagaidīti 444 bērniņi, kas pārsteidzoši, ir tik pat, cik gadu iepriekš - 2020.gadā. Savukārt 2019.gadā Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā pasaulē nāca 363 bērni.
Janvāris
Pēc iepriekšēja pieraksta Rehabilitācijas nodaļa strādās līdz plkst. 19.00.
Janvāris
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā sabiedrisko attiecību speciālistu uz noteiktu laiku (pilna slodze).