Darbu Preiļu slimnīcā uzsākusi daktere Olga Jakovļeva

Olga Jakovļeva ir fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts stažieris, absolvējusi Latvijas Universitāti, Rīgas Stradiņa Universitāti un Sanktpēterburgas Medicīnas Akadēmiju, šobrīd Rīgas Stradiņa universitātē ir fizikālas un reabilitācijas medicīnās ārste rezidente.

Ārstei Olgai Jakovļevai ir 30 gadu profesionālā pieredze. Papildus ārstei ir iegūta masieres, bērnu masieres un fizikālās medicīnas speciālista specialitāte. Ikdienā strādā ar dažāda vecuma pacientiem - jaundzimušajiem, bērniem, pusaudžiem, pieaugušajiem, kā arī ar grūtniecēm un sievietēm pēcdzemdību periodā.

Daktere uz konsultācijām pieņem pacientus jeb kurā jautājumā, kas saistīts ar sāpēm, traumām, veselības stāvokļa atjaunošanu. Tāpat nosaka visas funkcionālās nespējas un pielāgo tehniskos palīglīdzekļus atbilstoši pacienta stāvoklim.

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz Rehabilitācijas nodaļas reģistratūru pa tālruni 65307748 vai 26413288.

Gray Light Professional Static Quote General News Facebook Post_1.png

Novembris
Ar prieku paziņojam, ka mūsu slimnīcas dzemdību nodaļā tiek atsāktas ģimenes dzemdības. Sakarā ar straujo Covid-19 izplatību, uz kādu laiku Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības bija pārtrauktas.
Novembris
13. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.
Novembris
Vakar, 24. novembrī plkst. 03.20, pasaulē nāca puisītis Artjoms. Artjoms piedzima 53cm garš un 3750 grami smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa Valērija. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
Novembris
Grūtnieču ierašanās Dzemdību nodaļā atkal notiek, izmantojot Uzņemšanas nodaļas centrālo ieeju! Lai skaists un mierīgs gaidību laiks!
Novembris
2. decembrī SIA “Preiļu slimnīca” būs iespējams saņemt "Janssen” (Johnson & Johnson) Covid-19 vakcīnu. Pieteikties vakcīnai var, zvanot pa tālruni 28234496
Novembris
„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).