Dzemdību nodaļā sagaidīts 350. mazulis

Vakardien, 17. oktobrī, plkst. 12.42 pasaulē nāca puisītis Tomass. Mazulītis piedzima 3 kg 550 grami smags un 56 cm garš.

Mammai Anželikai šis ir pirmais bērniņš.

Lai gan ģimene ir no Daugavpils, savu bērniņu izvēlējās laist pasaulē tieši Preiļos. Kā smejas pati jaunā mamma, tad viņai bija nojauta, ka ir jāizvēlas tieši Preiļu Dzemdību nodaļa. Un ne vienu mirkli nav nācies to nožēlot!

Novēlam mazulītim vīt savu dzīves kamolīti, kurā ir prieks, veselība, laime un skaisti piedzīvojumi! Vecākiem novēlam izturību, mīlestību un dzīvesprieku!

Mazulis un jaunie vecāki saņēma dārgumu lādi ar dāvaniņām no bērnu preču izplatītājiem, kā arī zīmola Happy Latvia sarūpētu dāvanu!

Preiļu Slimnīca dāvināja jauku, siltu sedziņu un mazulīša pirmo pasaku grāmatu, mierīgiem un skaistiem sapņiem.

IMG_20211018_134136.jpg

Novembris
Ar prieku paziņojam, ka mūsu slimnīcas dzemdību nodaļā tiek atsāktas ģimenes dzemdības. Sakarā ar straujo Covid-19 izplatību, uz kādu laiku Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības bija pārtrauktas.
Novembris
13. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.
Novembris
Vakar, 24. novembrī plkst. 03.20, pasaulē nāca puisītis Artjoms. Artjoms piedzima 53cm garš un 3750 grami smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa Valērija. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
Novembris
Grūtnieču ierašanās Dzemdību nodaļā atkal notiek, izmantojot Uzņemšanas nodaļas centrālo ieeju! Lai skaists un mierīgs gaidību laiks!
Novembris
2. decembrī SIA “Preiļu slimnīca” būs iespējams saņemt "Janssen” (Johnson & Johnson) Covid-19 vakcīnu. Pieteikties vakcīnai var, zvanot pa tālruni 28234496
Novembris
„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).