Topošā vecmāte savai prakses vietai izvēlas Preiļu slimnīcu

Medicīnas studente Evelīna ir Rīgas Stradiņa universitātes 3. kursa studente, kura šobrīd studē par vecmāti.  Topošā vecmāte jau skolas laikā zināja, ka vēlas būt saistīta ar medicīnu un tieši dzemdībām un vecmāšu darbu. Šobrīd medicīnas studente iziet savu praksi pie dakteres ginekoloģes Svetlanas Morozovas.

Lai gan pati meitene ir no Daugavpils, prakses vietai izvēlējās tieši Preiļu slimnīcu. Evelīna par prakses iespējām Preiļu Slimnīcā uzzināja no sava kursabiedra un šī studentei ir jau otrā prakse Preiļu slimnīcā. Īpašu pamudinājumu sniedza arī daudzās pozitīvās atsauksmes tieši par dakteri Morozovu un viņas profesionalitāti. Studente vēlējās vairāk iepazīt slimnīcu un konkrēti dzemdību nodaļas darbu par kuru ir nācies dzirdēt daudz pozitīvu atsauksmju. Kā atzīst pati meitene, tad jau pirmajā prakses laikā bija skaidrs, ka arī savu otro praksi vēlas iziet tieši mūsu slimnīcā.

Uz jautājumu par to vai un kā atšķiras prakse, piemēram, Rīgas slimnīcās un mūsu slimnīcā, Evelīna viennozīmīgi atzīst, ka atšķirība ir liela. Lai gan Preiļu slimnīca ir salīdzinoši neliela, šeit praktikantam tiek sniegtas visas iespējas, lai iegūtu pieredzi un jaunas zināšanas ikdienas mediķu darbā. Tiek sniegta pavisam cita pieeja un var daudz mācīties no pieredzējušajiem un profesionālajiem mediķiem un slimnīcas darbiniekiem.

Studente ar lielu gandarījumu izceļ un vēlas arī savā medicīnas karjerā mācīties no savas prakses vadītājas - dakteres Morozovas to tik ļoti svarīgo attieksmi pret savu darbu. Izejot šo praksi, studente ir sapratusi, ka ārstam vai medicīnas darbiniekam darbs nevar būt vienkārši darbs. Tam ir jābūt aicinājumam, cilvēciskai, personiskai un individuālai pieejai katram pacientam un situācijai. Un nekad nedrīkst aizmirst par profesionālo pilnveidošanos, mācīšanos un jaunu zināšanu gūšanu.

Evelīna iesaka arī citiem medicīnas studentiem izvēlēties savai prakses vietai tieši Preiļu slimnīcu!

Lai Evelīnai izdodas un noteikti gaidīsim savā kolēģu pulkā!

IMG_20211011_140802.jpg

Aktualitātes

30
Novembris
Ar prieku paziņojam, ka mūsu slimnīcas dzemdību nodaļā tiek atsāktas ģimenes dzemdības. Sakarā ar straujo Covid-19 izplatību, uz kādu laiku Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības bija pārtrauktas. 
29
Novembris
13. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.
25
Novembris
Vakar, 24. novembrī plkst. 03.20, pasaulē nāca puisītis Artjoms. Artjoms piedzima 53cm garš un 3750 grami smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa Valērija. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
25
Novembris
Grūtnieču ierašanās Dzemdību nodaļā atkal notiek, izmantojot Uzņemšanas nodaļas centrālo ieeju! Lai skaists un mierīgs gaidību laiks!
23
Novembris
2. decembrī SIA “Preiļu slimnīca” būs iespējams saņemt "Janssen” (Johnson & Johnson) Covid-19 vakcīnu. Pieteikties vakcīnai var, zvanot pa tālruni 28234496
19
Novembris
„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).