Projekta ietvaros iegādātas jaunas iekārtas

Projekta “SIA “Preiļu Slimnīca” dienas stacionāra pārbūve” ietvaros tika veikti vairāki iepirkumi, kā rezultātā tika iegādātas vairākas iekārtas.

Operāciju zāles vajadzībām tika iegādāta anestēzijas iekārta, ķirurģiskais vakūmsūknis, kā arī instrumentu mazgāšanas un dezinfekcijas mašīna. Dienas stacionāram, lai uzlabotu dažādu procedūru kvalitāti, tika iegādāti pieci manipulāciju krēsli. Tāpat, lai uzlabotu ikdienas sniegto pakalpojumu kvalitāti un darbu, projekta ietvaros iegādāti 3 vitālo funkciju monitori. Šādi monitori palīdz novērot pacientu vitālās funkcijas. Iepirkuma laikā slimnīca iegādājās arī 3 instrumentu ratus, 4 instrumentu galdiņus, 3 elektriskās pacientu gultas, 6 elektroniski regulējamas aprūpes gultas, matračus, kā arī gultas skapīšus.

Mēs strādājam Jūsu veselībai!

Jau vēstīts, ka 2018. gada 25. janvārī SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza vienošanos ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru par Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) SAM  9.3.2. specifiskā atbalsta mērķa "Uzlabot kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamību, jo īpaši sociālās, teritoriālās atstumtības un nabadzības riskam pakļautajiem iedzīvotājiem, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru" projektu iesniegumu atlases trešās kārtas īstenošanu SIA “Preiļu slimnīca dienas stacionāra pārbūve” ar projekta numuru 9.3.2.0/18.I/018. Projekta kopējā attiecināmās izmaksas 975 834,00 EUR (ERAF finansējums sastāda 85% – 829 458,90 EUR; Attiecināmais valsts budžeta finansējums 9% - 87 825,06 EUR; privātais paša uzņēmuma finansējums sastāda 6% – 58 550,04 EUR.)

eu.png

Novembris
Ar prieku paziņojam, ka mūsu slimnīcas dzemdību nodaļā tiek atsāktas ģimenes dzemdības. Sakarā ar straujo Covid-19 izplatību, uz kādu laiku Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības bija pārtrauktas.
Novembris
13. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.
Novembris
Vakar, 24. novembrī plkst. 03.20, pasaulē nāca puisītis Artjoms. Artjoms piedzima 53cm garš un 3750 grami smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa Valērija. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
Novembris
Grūtnieču ierašanās Dzemdību nodaļā atkal notiek, izmantojot Uzņemšanas nodaļas centrālo ieeju! Lai skaists un mierīgs gaidību laiks!
Novembris
2. decembrī SIA “Preiļu slimnīca” būs iespējams saņemt "Janssen” (Johnson & Johnson) Covid-19 vakcīnu. Pieteikties vakcīnai var, zvanot pa tālruni 28234496
Novembris
„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).