Rehabilitācija pēc COVID-19

Pēc COVID 19 pārslimošanas, liela daļa cilvēku vēl ilgu laiku izjūt negatīvas sekas, kas var arī negatīvi ietekmēt turpmāko cilvēku dzīves kvalitāti. Lai neļautu šīm sekām ilgtermiņā ietekmēt pašsajūtu un ātrāk tās uzveiktu, nepieciešams īpaši sekot līdzi savai pašsajūtai, kā arī izmantot rehabilitācijas programmu sniegtās iespējas.

 

Valsts apmaksātā medicīniskā rehabilitācija pēc COVID-19 izslimošanas paredz divas programmmas. 

 

1. DIENAS STACIONĀRS - ar ārsta rehabilitologa nosūtījumu 
2. AMBULATORĀ SPECIĀLISTA PAKALPOJUMI - līdz 5 reizēm ar ģimenes ārsta nosūtījumu vai arī ar ārsta rehabilitologa nosūtījumu. 

Rehabilitācija nepieciešama, ja ir: 
radušies kompleksi funkcionēšanas traucējumi;
nepieciešams rehabilitācijas kurss;
radušies neiroloģiski bojājumi;
elpošanas mazspējas pazīmes;
muskuloskeletālie simptomi. 

Ja pēc COVID-19 izslimošanas nejūties labi, noteikti vērsies pie sava ģimenes ārsta, lai saņemtu palīdzību un informāciju tālākajām darbībām.

Copy of Digital Marketing Agency - Made with PosterMyWall.jpg

Aktualitātes

30
Novembris
Ar prieku paziņojam, ka mūsu slimnīcas dzemdību nodaļā tiek atsāktas ģimenes dzemdības. Sakarā ar straujo Covid-19 izplatību, uz kādu laiku Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības bija pārtrauktas. 
29
Novembris
13. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.
25
Novembris
Vakar, 24. novembrī plkst. 03.20, pasaulē nāca puisītis Artjoms. Artjoms piedzima 53cm garš un 3750 grami smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa Valērija. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
25
Novembris
Grūtnieču ierašanās Dzemdību nodaļā atkal notiek, izmantojot Uzņemšanas nodaļas centrālo ieeju! Lai skaists un mierīgs gaidību laiks!
23
Novembris
2. decembrī SIA “Preiļu slimnīca” būs iespējams saņemt "Janssen” (Johnson & Johnson) Covid-19 vakcīnu. Pieteikties vakcīnai var, zvanot pa tālruni 28234496
19
Novembris
„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).