Tehniskais ortopēds augustā

Tehniskā ortopēdija SIA "Preiļu Slimnīca" augusta mēnesī.

www.ortopedija.lv

• Dinamiskā podometrija. Ortopēdiskās zolītes, pēc 3D skanējuma un baropodometriskiem datiem individuāli modelētas un izgatavotas.
  • Tehniskie palīglīdzekļi. Korsetes, locītavu fiksatori u.c. cietās un mīkstās ortozes.
  • Bezmaksas konsultācijas par ekstremitāšu protezēšanu, ortozēšanu; pasūtīšana, pielaikošana, izdošana. Arī par valsts budžeta līdzekļiem.
  • Tehniskā ortopēda konsultācija

Nākamreiz - 20. AUGUSTĀ

30,00 EUR, bērniem – 20,00 EUR.

(Tehniskais ortopēds – Artūrs Nikolajevs)

Preiļos, Preiļu slimnīcā, Raiņa bulvāris 13 (Rehabilitācijas nodaļa – 215.kab.).
Katru mēnesi pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni: 23378456, 27767171.

Novembris
Ar prieku paziņojam, ka mūsu slimnīcas dzemdību nodaļā tiek atsāktas ģimenes dzemdības. Sakarā ar straujo Covid-19 izplatību, uz kādu laiku Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības bija pārtrauktas.
Novembris
13. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.
Novembris
Vakar, 24. novembrī plkst. 03.20, pasaulē nāca puisītis Artjoms. Artjoms piedzima 53cm garš un 3750 grami smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš, mājās brālīti gaida māsiņa Valērija. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
Novembris
Grūtnieču ierašanās Dzemdību nodaļā atkal notiek, izmantojot Uzņemšanas nodaļas centrālo ieeju! Lai skaists un mierīgs gaidību laiks!
Novembris
2. decembrī SIA “Preiļu slimnīca” būs iespējams saņemt "Janssen” (Johnson & Johnson) Covid-19 vakcīnu. Pieteikties vakcīnai var, zvanot pa tālruni 28234496
Novembris
„SIA „Preiļu slimnīca” aicina darbā ārstniecības iestādes klientu un pacientu reģistratoru uz nenoteiktu laiku (pilna slodze).