Vispasaules Fizioterapijas diena 2020 Preiļu slimnīcā

🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.

SIA “Preiļu slimnīca” ļoti novērtē fizioterapeitu fiziski smago darbu pacientu veselības stāvokļa uzlabošanas nolūkos. Pateicamies par katra pacienta veselības stāvokļa rūpīgu izvērtēšanu un ārstēšanu, par vienmēr pozitīvas atmosfēras radīšanu nodaļā, par vēlmi izdarīt kaut ko vairāk par saviem tiešajiem pienākumiem, par atsaucību un redzamajiem rezultātiem, par veselīga dzīvesveida popularizēšanu…un vēl daudz un dikti par ko teikt “paldies”!

Ikdienas darba pienākumi bieži vien mūs ierobežo, bet ir viena diena gadā, kad fizioterapeiti var sanākt kopā…Šī diena fizioterapeitiem ir 8.septembris, kas ir viņu profesionālie svētki. Šogad SIA “Preiļu slimnīca” savām fizioterapijas meitenēm organizēja veselīgos svētkus, pieaicinot lektori un veselīga dzīvesveida entuziasti novadīt veselīgo smūtiju meistarklasi. Ideja, lai uz brīdi visas sanāk kopā, bauda šo kolektīva vienotības mirkli un uzņem spēkus, mērķtiecīgi noskaņojoties, nākamajam darba gadam.

Pieredzes stāsti, padomi un ieteikumi, jaunas zināšanas, degustācijas, iespaidi un smieklu čalas piepildīja šo svētku pēcpusdienu. Meitenes guva noderīgu informāciju veselīga dzīvesveida praktizēšanai, raugoties no uztura puses.

Jo kolektīvā ir spēks, ar jauniem spēkiem lecam nākamajā darba gadā.🤸‍♀️ Lai tas vēl veiksmīgāks un kustīgāks!

6_0.JPG_DSC1341.JPG

1_0.png2_0.png

3.png4.png

Oktobris
Sākot ar šo nedēļu, mūsu mākslas telpā (Rehabilitācijas nodaļas visā garumā) apskatāma gleznotājas Jolantas Ābeles personālizstāde “Sapņot un būt”.🎨🖌
Oktobris
Ņemot vērā, ka valdība lēmusi par stingrākiem pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, Veselības nedēļa tiek pārcelta uz nenoteiktu laiku. Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai!
Oktobris
Veselības nedēļas ietvaros 21. oktobrī medicīnas fitnesa centrā "PS Fit" aktīvā pēcpusdiena kopā ar sertificētu fizioterapeiti "Vingrinājumi sēdoša darba veicējiem darbavietā un mājās".🧘‍♀️🏃‍♂️
Oktobris
🍁Rudens pašā krāšņumā, maģiski skaistā datumā 10.10.20. plkst. 7:23 sagaidīts 350.bērniņš mūsu dzemdību nodaļā.
Oktobris
21.oktobrī - Lielajā Veselības diena, kura tiks veltīta sirds un asinsvadu saslimšanām, iedzīvotāji tiks informēti par sirds un asinsvadu veselību, nodrošinot izglītojošo sadaļu diskusijas/lekcijas veidā, kā arī saņemot konsultācijas, praktiskus ieteikumus sirds un asinsvadu slim