Māmiņu skola augustā - IZMAIŅAS

Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Māmiņu skolas kurss sastāv no četrām lekcijām (katra nodarbība ir līdz 2h ilga).

Uz tikšanos augusta nodarbībās!👋

Copy of Sunflower Wedding Thank You - Made with PosterMyWall (2).jpg

Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.
Augusts
SIA ”Preiļu slimnīca” ambulatorajā daļā labiekārtots oftalmologa kabinets jaunās telpās, iegādātas jaunas un nomainītas nolietojušas iekārtas.