Dzimis šī gada 150. mazulis SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā

SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis. Meitenītes mamma grūtniecības uzskaitē stājusies savā dzimtajā valstī - Krievijā, bet ņemot vērā apstākļus, ka biežāk ģimene uzturas Līvānos, tad nolēmuši savu 4.bērniņu pasaulē laist tieši Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā. Mēs esam dikti priecīgi par šādu izvēli.😍

Jaunā ģimene saņēma pirmās dāvanas... no SIA "Preiļu slimnīca" mazuļa dārgumu lādi ar dažādiem labumiem no bērnu preču izplatītājiem un siltu, mīkstu plediņu, bet no SIA "TZMO Latvija" somu ar noderīgām precēm bērniņam.🎁

Vēlam meitiņai veselību, dzīvesprieku un daudz laimes!💗Sirsnīgi sveicieni kuplajai ģimenei, Jūs esat piemērs Latvijas ģimenēm!

 

_DSC1414.JPG_DSC1411.JPG

Aktualitātes

27
Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru. 
26
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
20
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.