Dzimis šī gada 150. mazulis SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā

SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis. Meitenītes mamma grūtniecības uzskaitē stājusies savā dzimtajā valstī - Krievijā, bet ņemot vērā apstākļus, ka biežāk ģimene uzturas Līvānos, tad nolēmuši savu 4.bērniņu pasaulē laist tieši Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā. Mēs esam dikti priecīgi par šādu izvēli.😍

Jaunā ģimene saņēma pirmās dāvanas... no SIA "Preiļu slimnīca" mazuļa dārgumu lādi ar dažādiem labumiem no bērnu preču izplatītājiem un siltu, mīkstu plediņu, bet no SIA "TZMO Latvija" somu ar noderīgām precēm bērniņam.🎁

Vēlam meitiņai veselību, dzīvesprieku un daudz laimes!💗Sirsnīgi sveicieni kuplajai ģimenei, Jūs esat piemērs Latvijas ģimenēm!

 

_DSC1414.JPG_DSC1411.JPG

Aktualitātes

30
Novembris
15. decembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru. 
24
Novembris
Uzsākta pierakstu veikšana pie tehniskā ortopēda uz decembra mēnesi. 
19
Novembris
  Svētki nebeidzas, drīzi pēc Latvijas valsts svētkiem esam sagaidījuši 400.jaundzimušo šajā gadā. Klāt ir arī brašo puišu kārta dzimt apaļajos skaitļos. 
17
Novembris
SIA "Preiļu slimnīca" sveicot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienā, aicina brīvdienās būt piesardzīgiem, atbildīgiem un rūpēties par savu un savu tuvāko veselību. Informējam par SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas darba laiku pirmssvētku un svētku laikā:
29
Oktobris
Kādam šis rudens ir skaistais gaidību laiks, tāpēc mēs rūpējamies, lai māmiņas ir sagatavojušās dzemdībām. Sniedzam informāciju par dzemdībām un ar to saistītām tēmām. Lekcijas vada savas jomas speciālisti.