2020.gada pirmie bērniņi SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā

2020. gadā 1. janvārī SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā pirmā nākusi pasaulē daiļā dzimuma pārstāve, vārdā Sofija, kuras māmiņa pie mums mērojusi ceļu no Rēzeknes novada. Apsveicam ģimeni un vēlam veselību, mīlestību un dzīvesprieku mazajai Sofijai!

Gads iesācies skaisti, pirmās 6 mūsu Dzemdību nodaļā izvēlējušās dzimt apburošās meitenes, kam seko arī brašie zēni.

Savukārt, mūsu,  Preiļu novada, pirmais jaundzimušais nāca šai pasaulē 4.janvārī. Mamma un tētis meitiņai izvēlējās dot burvīgu vārdiņu – Sindija! “Drīzi nāksim pakaļ arī brālītim, vai arī māsiņai”, noteic mamma Dana, pavadot ciemiņus un mīlīgi skaujot savu meitiņu. SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja, dzemdību nodaļas vadītājs un virsmāsa sveic jaunos vecākus un jauko mazulīti! (skat. foto)

Sākot ar 2020.gadu SIA “Preiļu slimnīca” aizsāk jauku tradīciju, katrs 50. dzimušais bērniņš mūsu Dzemdību nodaļā tiks īpaši sumināts. Kā arī joprojām turpinās akcija “Mazuļa dārgumu lāde” katram jaundzimušajam, kuras saturs pildīts ar dažādiem labumiem gan māmiņai, gan mazulim.

Labumus nodrošina bērnu produkcijas pārstāvji Latvijā - Weleda veikaliņš, Sudocrem, SIA KOTRYNA, Bella un Happy, Topfer, Pampers, BabyNest, Amarilla Baby, Aiko-woodworks un aicināti arī citi pievienoties šai jaukajā akcijā. Paldies Jums par atsaucību un uz turpmāku sadarbību!

Lai brīnišķīgi maģisks mums 2020. gads!

Februāris
Slinga terapija Jūsu muguras veselībai!
🧐Slinga terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijā, izmantojot speciālu profesionālu fizioterapeitisku aprīkojumu REDCORD.
Februāris
Latvijā uz 27.februāri vēl nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums, bet sargāsim sevi, sekojam līdzi un ievērojam šīs darbības.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies jaunu videoendoskopijas sistēmu. Jaunie Pentax videoendoskopi nodrošina būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš slimnīcā izmantotajiem endoskopiem.
Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.