Dzemdības 2019.gadā SIA "Preiļu slimnīca"

Bērns ir mīlestība, kas kļuvusi redzama. /Novalis/ ❤️

2019.gadā SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā dzimušas 363 jaunas mīlestības apveltītas dzīvības, 167 meitenītes un 196 puisīši. Skaists un bagātīgs noslēdzies 2019.gads!

SIA "Preiļu slimnīca" sirsnīgi sveic ģimenes un mazulīšus, lai veselība, mīlestība un saticība Jūsmājās! Kā arī no sirds pateicas personāla komandai par ieguldīto darbu - tā mūsu nākotne!

Februāris
Slinga terapija Jūsu muguras veselībai!
🧐Slinga terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijā, izmantojot speciālu profesionālu fizioterapeitisku aprīkojumu REDCORD.
Februāris
Latvijā uz 27.februāri vēl nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums, bet sargāsim sevi, sekojam līdzi un ievērojam šīs darbības.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies jaunu videoendoskopijas sistēmu. Jaunie Pentax videoendoskopi nodrošina būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš slimnīcā izmantotajiem endoskopiem.
Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.