Janvārī mobilais mamogrāfs Preiļos

Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi.

Mobilais digitālais mamogrāfs ir īpaši aprīkots autobuss, kura pieejamība izbraukumos atvieglo iedzīvotājiem iespēju saņemt augstvērtīgu mamogrāfijas izmeklējumu dzīvesvietas tuvumā, Latvijas reģionos.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

2020.gada 9.janvārī no plkst.10.00 līdz plkst. 17.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 22 (pie VID ēkas) - Pakalpojumu nodrošina MFD Veselības grupa;

Mamogrāfija:

• ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS,
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 2,85 EUR,
  • bez nosūtījuma – 25,00 EUR.

Rentgens (plaušām, locītavām u.c.):

• 1 projekcija 9,00 EUR (ģimenes ārsta nosūtījums nav nepieciešams).

Pacientu pieņemšana notiek pēc iepriekšēja pieraksta pa tālruni 25431313.

2020.gada 11.janvārī no plkst.16.00 līdz plkst. 17.00 Preiļos, Raiņa bulvārī 13 - Pakalpojumu nodrošina SIA "Daugavpils reģionālā slimnīca";

Mamogrāfija:

• ar Nacionālā veselības dienesta uzaicinājuma vēstuli – BEZ MAKSAS,
  • ar ģimenes ārsta nosūtījumu – 2,85 EUR.

Veicam izmeklējumus bez iepriekšēja pieraksta! Tālrunis uzziņām 26458044.

Februāris
Slinga terapija Jūsu muguras veselībai!
🧐Slinga terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijā, izmantojot speciālu profesionālu fizioterapeitisku aprīkojumu REDCORD.
Februāris
Latvijā uz 27.februāri vēl nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums, bet sargāsim sevi, sekojam līdzi un ievērojam šīs darbības.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies jaunu videoendoskopijas sistēmu. Jaunie Pentax videoendoskopi nodrošina būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš slimnīcā izmantotajiem endoskopiem.
Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.