SIA "Preiļu slimnīca" Gada cilvēks 2019

SIA "Preiļu slimnīca " ik gadu izvirza titulu „Gada cilvēks”, veicot anketēšanu, ar mērķi izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus slimnīcas darbiniekus, kuri palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicina slimnīcas attīstību.

Ik gada nogali, decembrī, tiek aicināti visi darbinieki balsot par sevisprāt attiecīgo kandidātu nominācijā "Gada cilvēks 2019", attiecīgi pamatojot kandidāta izvēli, pieminot nopelnus.

Titulu „Gada cilvēks" saņēma Marija Leimane. Māsas palīgs Marija Leimane Preiļu slimnīcā strādā no 1974.gada. Visi 45 darba gadi ir nostrādāti Terapijas nodaļā. 2003.gadā Daugavpils medicīnas skolā ieguva māsas palīga kvalifikāciju, bet joprojām apmeklējot kursus nepārtraukti tiek pilnveidotas gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskā darba iemaņas. Marijas Leimanes darbs uzņēmumā tiek novērtēts ne pirmo reizi. 2007.gadā viņa saņēma Preiļu novada domes Atzinības rakstu “Par ilggadēju un apzinīgu darbu veselības aprūpē”.

2019.gada nogalē notikušajā darbinieku aptaujā, kolēģi anketās par ko tieši viņa tiek izvirzīta nominācijai “SIA “Preiļu slimnīca” Gada cilvēks 2019” raksta – “45 gadi tādā smagā nodaļā!!! To nevar katrs. Par mūža ieguldījumu!!!”, “par darbu un aprūpi”, “par ieguldīto darbu SIA “Preiļu slimnīca” 45 gadu garumā”, “par ilgajiem gadiem vienā darba vietā”, “par mūža ieguldījumu”, “par teicamu darbu un aprūpi”, “par ilgstošu un labu darbu”, “par ieguldījumu Preiļu slimnīcā” utt.

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
Jūlijs
Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!
Mācības notiks SIA "Preiļu slimnīca" telpās, sākot no 2020. gada septembra līdz 2021. gada jūnijam.