SIA "Preiļu slimnīca" Gada cilvēks 2019

SIA "Preiļu slimnīca " ik gadu izvirza titulu „Gada cilvēks”, veicot anketēšanu, ar mērķi izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus slimnīcas darbiniekus, kuri palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicina slimnīcas attīstību.

Ik gada nogali, decembrī, tiek aicināti visi darbinieki balsot par sevisprāt attiecīgo kandidātu nominācijā "Gada cilvēks 2019", attiecīgi pamatojot kandidāta izvēli, pieminot nopelnus.

Titulu „Gada cilvēks" saņēma Marija Leimane. Māsas palīgs Marija Leimane Preiļu slimnīcā strādā no 1974.gada. Visi 45 darba gadi ir nostrādāti Terapijas nodaļā. 2003.gadā Daugavpils medicīnas skolā ieguva māsas palīga kvalifikāciju, bet joprojām apmeklējot kursus nepārtraukti tiek pilnveidotas gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskā darba iemaņas. Marijas Leimanes darbs uzņēmumā tiek novērtēts ne pirmo reizi. 2007.gadā viņa saņēma Preiļu novada domes Atzinības rakstu “Par ilggadēju un apzinīgu darbu veselības aprūpē”.

2019.gada nogalē notikušajā darbinieku aptaujā, kolēģi anketās par ko tieši viņa tiek izvirzīta nominācijai “SIA “Preiļu slimnīca” Gada cilvēks 2019” raksta – “45 gadi tādā smagā nodaļā!!! To nevar katrs. Par mūža ieguldījumu!!!”, “par darbu un aprūpi”, “par ieguldīto darbu SIA “Preiļu slimnīca” 45 gadu garumā”, “par ilgajiem gadiem vienā darba vietā”, “par mūža ieguldījumu”, “par teicamu darbu un aprūpi”, “par ilgstošu un labu darbu”, “par ieguldījumu Preiļu slimnīcā” utt.

Jūlijs
Medicīna reizē ir amats, zinātne un māksla, tā ir viscilvēcīgākā no visām mākslām. Mediķa lielākā alga ir prieks, ka esi palīdzējis cilvēkam. Reti kāda cita profesija var sniegt tādu laimes sajūtu par labi izpildītu pienākumu.  /P. Stradiņš/
Jūlijs
Šobrīd tiek veikta oftalmologa kabineta aprīkojuma atjaunošana.
Jūnijs
Šodien, 26.jūnijā plkst. 12:40 Preiļu slimnīcas dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 200 mazulis – meitiņa.
Jūnijs
Kā zināms, Pasaules Veselības organizācija 2020.gadu ir pasludinājusi par Starptautisko māsu un vecmāšu gadu, lai godinātu māsu un vecmāšu būtisko lomu vispārējās veselības aizsardzības un cilvēku labklājības nodrošināšanā un uzlabošanā.