SIA "Preiļu slimnīca" Gada cilvēks 2019

SIA "Preiļu slimnīca " ik gadu izvirza titulu „Gada cilvēks”, veicot anketēšanu, ar mērķi izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus slimnīcas darbiniekus, kuri palīdz uzlabot sniegto pakalpojumu kvalitāti un veicina slimnīcas attīstību.

Ik gada nogali, decembrī, tiek aicināti visi darbinieki balsot par sevisprāt attiecīgo kandidātu nominācijā "Gada cilvēks 2019", attiecīgi pamatojot kandidāta izvēli, pieminot nopelnus.

Titulu „Gada cilvēks" saņēma Marija Leimane. Māsas palīgs Marija Leimane Preiļu slimnīcā strādā no 1974.gada. Visi 45 darba gadi ir nostrādāti Terapijas nodaļā. 2003.gadā Daugavpils medicīnas skolā ieguva māsas palīga kvalifikāciju, bet joprojām apmeklējot kursus nepārtraukti tiek pilnveidotas gan teorētiskās zināšanas, gan praktiskā darba iemaņas. Marijas Leimanes darbs uzņēmumā tiek novērtēts ne pirmo reizi. 2007.gadā viņa saņēma Preiļu novada domes Atzinības rakstu “Par ilggadēju un apzinīgu darbu veselības aprūpē”.

2019.gada nogalē notikušajā darbinieku aptaujā, kolēģi anketās par ko tieši viņa tiek izvirzīta nominācijai “SIA “Preiļu slimnīca” Gada cilvēks 2019” raksta – “45 gadi tādā smagā nodaļā!!! To nevar katrs. Par mūža ieguldījumu!!!”, “par darbu un aprūpi”, “par ieguldīto darbu SIA “Preiļu slimnīca” 45 gadu garumā”, “par ilgajiem gadiem vienā darba vietā”, “par mūža ieguldījumu”, “par teicamu darbu un aprūpi”, “par ilgstošu un labu darbu”, “par ieguldījumu Preiļu slimnīcā” utt.

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.