Pakalpojumi

TRX piekares treniņsistēma - viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā cilvēks, muskuļu noslodzei, izmanto pats savu masu.

Joga un Joga grūtniecēm - Vārds „joga” nozīmē „apvienot” jeb „savienot”, pēc būtības joga ir gan fiziskā ķermeņa, gan prāta atbrīvošana un saplūšana ar dievišķo jeb visumu. Hatha joga ir tas, ko vairums saprot ar jogu kopumā, proti, fiziskās veselības un formas uzlabošana ar vingrinājumu, pareizas elpošanas un meditācijas palīdzību.

Jauno vecāku skola Pirmsdzemdību kursi, kuri ir brīnišķīgs veids kā abiem jaunajiem vecākiem sagatavoties lielajam notikumam. Nodarbību cikls katru mēnesi atkārtojas un sastāv no četrām lekcijām, kas notiek 1., 2., 3. un 4. mēneša otrdienā plkst 10:00.

Lielās bumbas - vidējas intensitātes fitnesa nodarbība, kurā kā galvenais inventārs tiek izmantota fitnesa bumba. Labi attīsta kustību koordināciju un līdzsvaru. Daļa nodarbības notiek sēdus uz bumbas, kas palīdz nostiprināt ķermeņa dziļos muskuļus.

Treniņš sievietēm (ABS&Butt) - treniņš pielāgots īpaši sievietes ķermeņa vajadzībām un strādā ar tipiskajām problēmzonām. Vidēji augstas intensitātes treniņi, kurā tiek izmantots HIIT treniņu princips (augstas intensitātes intervālu treniņš). Šis treniņa veids nodrošina salīdzinoši ātrus un ievērojamus rezultātus.

Oktobris
SVARĪGA INFORMĀCIJA DZEMDĪBU NODAĻAS PACIENTIEM! Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības ir atceltas! Nodaļā atrodas tikai grūtniece bez pavadošās personas. Lūgums, sekot līdzi aktuālajai informācijai! Par visām veiktajām izmaiņām tiks sniegta informācija!
Oktobris
Olga Jakovļeva ir fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts stažieris, absolvējusi Latvijas Universitāti, Rīgas Stradiņa Universitāti un Sanktpēterburgas Medicīnas Akadēmiju, šobrīd Rīgas Stradiņa universitātē ir fizikālas un reabilitācijas medicīnās ārste rezidente.
Oktobris
Vakardien, Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļā 17. oktobrī, plkst. 12.42 pasaulē nāca puisītis Tomass. Mazulītis piedzima 3 kg 550 grami smags un 56 cm garš.
Oktobris
Ārsta prakses psihiatrijā un neiroloģijā dakteris Valdis Katkevičs no 1.11.2021. līdz 30.11.2021. pacientus nepieņems! Lūgums, sekot līdzi aktuālajai informācijai!
Oktobris
Preiļu slimnīcas uztura speciāliste Laima Givoina savā pieredzē ir novērojusi to, ka sabiedrībā ir izveidojušies dažādi mīti par veselīgu uzturu. Viens no visbiežāk dzirdētajiem mītiem ir tāds, ka ievērot veselīgu uzturu ikdienā ir ļoti sarežģīti. Šoreiz speciāliste vēlas apgāzt šo mītu un ar vienkāršiem ieteikumiem paskaidrot, kā veselīga uztura pamatprincipus ir visvienkāršāk ievērot ikdienā tā, lai katru dienu maltīte ir garšīga un veselīga.
Oktobris
Pāvels šobrīd ir Rīgas Stradiņa Universitātes 3.kursa students studiju programmā vecmāte, pats dzīvo Daugavpilī. Vēl līdz 11.novembrim topošā vecmāte izies praksi mūsu slimnīcā pie daktera ginekologa Jura Kļaviņa. Jāizceļ, ka arī Pāvelam šī ir jau otrā prakse Preiļu slimnīcā.