Pakalpojumi

TRX piekares treniņsistēma - viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā cilvēks, muskuļu noslodzei, izmanto pats savu masu.

Joga un Joga grūtniecēm - Vārds „joga” nozīmē „apvienot” jeb „savienot”, pēc būtības joga ir gan fiziskā ķermeņa, gan prāta atbrīvošana un saplūšana ar dievišķo jeb visumu. Hatha joga ir tas, ko vairums saprot ar jogu kopumā, proti, fiziskās veselības un formas uzlabošana ar vingrinājumu, pareizas elpošanas un meditācijas palīdzību.

Jauno vecāku skola Pirmsdzemdību kursi, kuri ir brīnišķīgs veids kā abiem jaunajiem vecākiem sagatavoties lielajam notikumam. Nodarbību cikls katru mēnesi atkārtojas un sastāv no četrām lekcijām, kas notiek 1., 2., 3. un 4. mēneša otrdienā plkst 10:00.

Lielās bumbas - vidējas intensitātes fitnesa nodarbība, kurā kā galvenais inventārs tiek izmantota fitnesa bumba. Labi attīsta kustību koordināciju un līdzsvaru. Daļa nodarbības notiek sēdus uz bumbas, kas palīdz nostiprināt ķermeņa dziļos muskuļus.

Treniņš sievietēm (ABS&Butt) - treniņš pielāgots īpaši sievietes ķermeņa vajadzībām un strādā ar tipiskajām problēmzonām. Vidēji augstas intensitātes treniņi, kurā tiek izmantots HIIT treniņu princips (augstas intensitātes intervālu treniņš). Šis treniņa veids nodrošina salīdzinoši ātrus un ievērojamus rezultātus.

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.