Pakalpojumi

TRX piekares treniņsistēma - viens no jaunākajiem un efektīvākajiem treniņa konceptiem pasaulē. Treniņsistēma attīsta lokanību, spēku, izturību, īpaši stabilitāti un dziļo muskulatūru. Uzlabojas arī locītavu stabilitāte un mobilitāte, stāja, samazinās traumu risks. Treniņa laikā cilvēks, muskuļu noslodzei, izmanto pats savu masu.

Joga un Joga grūtniecēm - Vārds „joga” nozīmē „apvienot” jeb „savienot”, pēc būtības joga ir gan fiziskā ķermeņa, gan prāta atbrīvošana un saplūšana ar dievišķo jeb visumu. Hatha joga ir tas, ko vairums saprot ar jogu kopumā, proti, fiziskās veselības un formas uzlabošana ar vingrinājumu, pareizas elpošanas un meditācijas palīdzību.

Jauno vecāku skola Pirmsdzemdību kursi, kuri ir brīnišķīgs veids kā abiem jaunajiem vecākiem sagatavoties lielajam notikumam. Nodarbību cikls katru mēnesi atkārtojas un sastāv no četrām lekcijām, kas notiek 1., 2., 3. un 4. mēneša otrdienā plkst 10:00.

Lielās bumbas - vidējas intensitātes fitnesa nodarbība, kurā kā galvenais inventārs tiek izmantota fitnesa bumba. Labi attīsta kustību koordināciju un līdzsvaru. Daļa nodarbības notiek sēdus uz bumbas, kas palīdz nostiprināt ķermeņa dziļos muskuļus.

Treniņš sievietēm (ABS&Butt) - treniņš pielāgots īpaši sievietes ķermeņa vajadzībām un strādā ar tipiskajām problēmzonām. Vidēji augstas intensitātes treniņi, kurā tiek izmantots HIIT treniņu princips (augstas intensitātes intervālu treniņš). Šis treniņa veids nodrošina salīdzinoši ātrus un ievērojamus rezultātus.

Septembris
🧡Aizvadīta Vispasaules fizioterapijas diena, kura katru gadu tiek atzīmēta 8.septembrī. Par godu šai dienai visā Latvijā tiek aktualizēta fizioterapijas būtiskā nozīme cilvēka veselības, kustīguma un neatkarības saglabāšanā.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" poliklīnikas ēkā šonedēļ durvis vērusi kafejnīca.
Kafenīca aicina baudīt maltīti gan SIA "Preiļu slimnīca" darbiniekus, gan arī apmeklētājus.
Septembris
Pēdējais vasaras mēnesis Preiļu dzemdību nodaļā bijis visai ražens, pasaulē nākuši 40 bērniņi. 👶Šogad kopā jau 301 jaundzimušais, par kuriem priecājas gan viņu laimīgie vecāki, gan arī mediķi.
Augusts
SIA ”Preiļu slimnīca” ambulatorajā daļā labiekārtots oftalmologa kabinets jaunās telpās, iegādātas jaunas un nomainītas nolietojušas iekārtas.