Medicīnas fitnesa centrs

PS FIT - medicīnas fitnesa centrs ar plašu nodarbību klāstu, kas piemērots visiem vecumiem, dzimumiem un fiziskās sagatavotības stāvokļiem.

2018.gadā SIA "Preiļu slimnīca'' izveidotais medicīnas fitnesa centrs PS Fit atrodas īpaši izdevīgā vietā poliklīnikas pirmajā stāvā ar ieeju no Talsu ielas puses. Centrs ir domāts visiem fitnesa līmeņiem.

Nodarbības notiek no rīta, pusdienlaikā, bet galvenokārt pēcpusdienā un vakarā.

Pieteikšanās nodarbībām sūtot SMS vai zvanot pa tālruni -  26413288.

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.