Medicīnas fitnesa centrs

PS FIT - medicīnas fitnesa centrs ar plašu nodarbību klāstu, kas piemērots visiem vecumiem, dzimumiem un fiziskās sagatavotības stāvokļiem.

2018.gadā SIA "Preiļu slimnīca'' izveidotais medicīnas fitnesa centrs PS Fit atrodas īpaši izdevīgā vietā poliklīnikas pirmajā stāvā ar ieeju no Talsu ielas puses. Centrs ir domāts visiem fitnesa līmeņiem.

Nodarbības notiek no rīta, pusdienlaikā, bet galvenokārt pēcpusdienā un vakarā.

Pieteikšanās nodarbībām sūtot SMS vai zvanot pa tālruni -  26413288.

Oktobris
SVARĪGA INFORMĀCIJA DZEMDĪBU NODAĻAS PACIENTIEM! Sakarā ar valstī izsludināto ārkārtas situāciju, dzemdību nodaļā ģimenes dzemdības ir atceltas! Nodaļā atrodas tikai grūtniece bez pavadošās personas. Lūgums, sekot līdzi aktuālajai informācijai! Par visām veiktajām izmaiņām tiks sniegta informācija!
Oktobris
Olga Jakovļeva ir fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārsts stažieris, absolvējusi Latvijas Universitāti, Rīgas Stradiņa Universitāti un Sanktpēterburgas Medicīnas Akadēmiju, šobrīd Rīgas Stradiņa universitātē ir fizikālas un reabilitācijas medicīnās ārste rezidente.
Oktobris
Vakardien, Preiļu slimnīcas Dzemdību nodaļā 17. oktobrī, plkst. 12.42 pasaulē nāca puisītis Tomass. Mazulītis piedzima 3 kg 550 grami smags un 56 cm garš.
Oktobris
Ārsta prakses psihiatrijā un neiroloģijā dakteris Valdis Katkevičs no 1.11.2021. līdz 30.11.2021. pacientus nepieņems! Lūgums, sekot līdzi aktuālajai informācijai!
Oktobris
Preiļu slimnīcas uztura speciāliste Laima Givoina savā pieredzē ir novērojusi to, ka sabiedrībā ir izveidojušies dažādi mīti par veselīgu uzturu. Viens no visbiežāk dzirdētajiem mītiem ir tāds, ka ievērot veselīgu uzturu ikdienā ir ļoti sarežģīti. Šoreiz speciāliste vēlas apgāzt šo mītu un ar vienkāršiem ieteikumiem paskaidrot, kā veselīga uztura pamatprincipus ir visvienkāršāk ievērot ikdienā tā, lai katru dienu maltīte ir garšīga un veselīga.
Oktobris
Pāvels šobrīd ir Rīgas Stradiņa Universitātes 3.kursa students studiju programmā vecmāte, pats dzīvo Daugavpilī. Vēl līdz 11.novembrim topošā vecmāte izies praksi mūsu slimnīcā pie daktera ginekologa Jura Kļaviņa. Jāizceļ, ka arī Pāvelam šī ir jau otrā prakse Preiļu slimnīcā.