Medicīnas fitnesa centrs

PS FIT - medicīnas fitnesa centrs ar plašu nodarbību klāstu, kas piemērots visiem vecumiem, dzimumiem un fiziskās sagatavotības stāvokļiem.

2018.gadā SIA "Preiļu slimnīca'' izveidotais medicīnas fitnesa centrs PS Fit atrodas īpaši izdevīgā vietā poliklīnikas pirmajā stāvā ar ieeju no Talsu ielas puses. Centrs ir domāts visiem fitnesa līmeņiem.

Nodarbības notiek no rīta, pusdienlaikā, bet galvenokārt pēcpusdienā un vakarā.

Pieteikšanās nodarbībām sūtot SMS vai zvanot pa tālruni -  26413288.

Maijs
17. jūnijā SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis. Ja vēlies kļūt par donoru, līdzi ņem pasi vai ID karti un bankas konta numuru.
Maijs
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Maijs
SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā sagaidīts šī gada 150. mazulis - meitenīte vārdā Paulīna.❤️ Mazo dāmīti mājās ar nepacietību gaida 2 braši brāļi, mīļa māsa un tētis.