Veselības veicināšanas diena Pelēčos

Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.

Dienas plāns:

• 12:00 Reģistrācija;
  • 12:00-17:00 Jautājumi ārstniecības speciālistiem un veselības rādījumu mērījumi:
    • asinsspiediens;
    • ķermeņa masas indekss;
    • cukura līmenis asinīs;
  • 14:00-15:00 Tikšanās ar neirologu dr. V.Katkeviču, lekcija "Riski un ietekmes faktori - insults"

Dalība pasākumā un mērījumu veikšana ir bezmaksas.

*Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
Jūlijs
Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!
Mācības notiks SIA "Preiļu slimnīca" telpās, sākot no 2020. gada septembra līdz 2021. gada jūnijam.