SIA “Preiļu slimnīca” ievieš e-Kvīšu sistēmu

Informējam, ka augustā SIA “Preiļu slimnīca” ievieš e-Kvīšu sistēmu, kas nozīmē, ka turpmāk ierastos kases čekus aizvietos un tiks izsniegti mūsdienīgi un funkcionāli maksājuma dokumenti – elektroniskās kvītis jeb e-Kvītis. Turpmāk nebūs jāglabā čeki par saņemtajiem medicīnas pakalpojumiem papīra formātā, lai vēlāk to iesniegtu Valsts ieņēmumu dienestam iedzīvotāju ienākuma nodokļa pārmaksas atgūšanai, bet saņemot pacienta piekrišanu SIA “Preiļu slimnīca” nosūtīs datus Valsts ieņēmumu dienestam. Izdevumi par bērna ārstniecību tiks iekļauti bērna oficiālā aizgādņa gada ienākumu deklarācijas sagatavē.

Kas ir e-Kvīts?

Elektroniskā kvīts jeb e-Kvīts ir maksājuma dokuments, kas aizvieto kases čekus un papīra kvītis un ir īpaši veselības aprūpes nozarei izstrādāts tehnoloģisks risinājums, kas ir Valsts ieņēmumu dienesta akceptēts un pilnībā atbilst 2014.gada 11.februāra Ministru kabineta noteikumiem Nr. 96. e-Kvīts risinājums čekus par pakalpojumiem ļauj noformēt digitāli.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Augusts
Augusts
Šodien, 5.augustā, pēc īslaicīga ikgadēja atvaļinājuma pārtraukuma atsāk darbu SIA "Preiļu slimnīca" Ģinekoloģijas-dzemdību nodaļa.    Sākot ar 05.08. SIA "Preiļu slimnīca'' poliklīnikas Reģistratūra strādās, kā ierasts,:

JAUTĀJIET MUMS