Jauns speciālists - ergoterapeits

Ergoterapija ir viena no rehabilitācijas nozarēm, kas veicina personas iesaistīšanos sev nozīmīgās ikdienas nodarbēs, tādējādi veicinot neatkarību, veselību un labklājību. Ergoterapijas galvenais mērķis – veicināt indivīda veselību un neatkarību jebkuros dzīves apstākļos.

Ergoterapeits strādā ar klientiem visās vecuma grupās– ar priekšlaicīgi dzimušiem mazuļiem, pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, pusaudžiem, jauniešiem un cilvēkiem darbspējīgā vecumā, kā arī pensijā esošiem.
Ergoterapeits palīdz cilvēkiem ar dažādiem kustību traucējumiem pēc pārciesta insulta, galvas traumām, lūzumiem, nervu bojājumiem, politraumām, reimatoloģiskām saslimšanām, pēc apdegumiem, utt.

Latvijā ergoterapija ir salīdzinoši jauna rehabilitācijas nozare, pirmie ergoterapeiti darbu sāka 1996. gadā un šobrīd Latvijā praktizē vairāk nekā 100 ergoterapeitu.

SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā sākot ar 7. augustu pieņemšanu uzsācis jauns speciālists – ergoterapeits Jekaterina Jefremova. Nupat Jekaterina absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes studiju programmu “Ergoterapija” un ir profesionāli noskaņota iegūtās zināšanas pielietot ikdienas praksē un ar savu darbu iepriecināt klientus. Pati Jekaterina par ergoterapiju saka: “Pieaugušajiem tā ir atjaunošanās, bet bērniem tā ir pasaules izzināšana caur spēli. Šīs profesijas darbs ir ļoti radošs, jo ir jāpielāgojas katram pacientam atsevišķi, ir jāprot rast risinājumus neierastās situācijās, neaizmirstot galveno mērķi – veicināt veselību.”

 

Pieņemšana 2 reizes nedēļā.

Papildu informācija un pieraksts Rehabilitācijas nodaļas reģistratūrā vai pa tālr. 65307748, 26413288

Aktualitātes

13
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
1
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
21
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā. 
9
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā. 
30
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!
18
Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.