Mazuļa dārgumu lāde

Jau mēnesi SIA “Preiļu slimnīca” Dzemdību nodaļā mazulīši un jaunās māmiņas saņem skaistas dāvanu kastītes. Dāvanas nosaukums ir “Mazuļa dārgumu lāde” dāvanā iekšā ir dažādi kosmētikas paraudziņi no sadarbības parteriem, kā arī atlaižu kuponi mazuļu precēm un pat ģimenes fotosesijai. Pati kastīte izveidota neliela un glīti noformēta, arī vēlāk vecāki tajā var glabāt mazuļa piemiņas lietiņas un citus sīkums.

Šī dāvana izveidota sadarbībā ar dažādiem mazuļu pārtikas, kosmētikas un higiēnas preču ražotājiem kā arī ar vietējiem ražotājiem. Lielākā daļa sadarbības partneru dāvaniņām ir sarūpējuši savas produkcijas paraudziņus, bet vietējie Latgales uzņēmēji dāvanu kastē ir ielikuši atlaižu kuponus savai produkcijai.

Parasti kastītē nodaļas personāls ieliek arī adītus zābaciņus un nelielu sertifikātu, kur norādīts mazuļa svars, augums un cilvēki, kas bija kopā ar jauno ģimeni saņemot mazuli.

SIA “Preiļu slimnīca” vēlas pateikt milzīgu paldies visiem sadarbības partneriem, kas jau atbalstījuši šo jauko projektu:

Fotogrāfe Svetlana Manuilova;

Koka dekori “AIKO woodworks”

Mazuļu ligzdiņas un gultas tekstils “Baby nest”;

“Amarilla Baby” knupīša turētāji un graužammantiņas;

“Bella” autiņbiksītes;

“Pampers” autiņbiksītes;

“Sudocream” krēms kairinātai ādai;

“Topfer” mazuļu pārtika un kosmētika.

Ļoti ceram, ka Preiļos ir arī citi uzņēmēji, kas vēlas iesaistīties šajā projektā un ielikt “Mazuļu dāvanu kastē” kādu sveicienu jaunajām ģimenēm. Lai pieteiktu dalību lūdzam rakstīt uz e-pastu info@preiluslimnica.lv.

SIA “Preiļu slimnīca” galvenā ārste Viktorija Šmukste atzīst: “Mūsu dzemdību nodaļa ir īpaša. Ne velti māmiņas pie mums ierodas no ļoti plaša reģiona un nereti uz dzemdībām mēro pat 100km. Esam priecīgi,  ka māmiņas, kuras jau reiz dzemdējušas savus mazos SIA “Preiļu slimnīca” dzemdību nodaļā arī ar nākamajām atvasēm atgriežas pie mums.”

Dzemdību nodaļas vadītājas Juris Kļaviņš skaidro: “Nodaļa attīstās un, lai arī tagad uz divām nedēļām (atvaļinājuma periodu) tā ir slēgta, jau 5. augustā atkal gaidīsim pie sevis jaunās ģimenes. Pēdējā gada laikā mūsu komandai piepulcējušās divas jaunas vecmātes un šobrīd esam pasūtījuši no Vācijas dzemdību soliņu, kas būs pieejams ikvienai dzemdētājai, kuras veselības stāvoklis un dzemdību situācija būs piemērota dzemdībām nevis dzemdību krēslā, bet uz šī soliņa.”

Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!