Īslaicīga nodaļu slēgšana SIA “Preiļu slimnīca” un izmaiņas poliklīnikas Reģistratūras darba laikā.

SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4. augustam īslaicīgi nestrādās Ginekoloģijas–dzemdību nodaļa. Savukārt no 2019.gada 22. jūlija līdz 19. augustam nebūs pieejama Terapijas nodaļa.

Brīdinām, ka pēdējā diena, kad Dzemdību nodaļā tiek pieņemtas grūtnieces ir 18. jūlijs. Pēc 18. datumam līdz 4. augustam grūtniecēm jāplāno dzemdības citās reģiona slimnīcās. Savukārt Terapijas nodaļā 16. jūlijs ir pēdējais datums, kurā tiks pieņemti jauni pacienti Terapijas nodaļā.

Nodaļas tiek īslaicīgi slēgtas sakarā ar darbinieku atvaļinājumiem un nelieliem remontdarbiem, kas tiek plānoti pacientu palātās. Šajā laikā notiks arī stacionāra lifta apkope un remonts.

SIA “Preiļu slimnīca” bez izmaiņām darbu turpina Uzņemšanas nodaļa, kas strādā katru dienu 24 stundas diennaktī. Uzņemšanas nodaļas kontakttālrunis 65307753.

No 22.07. līdz 4.08. SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas Reģistratūra strādās no plkst. 7:30 līdz 17:00.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Augusts
Informējam, ka augustā SIA “Preiļu slimnīca” ievieš e-Kvīšu sistēmu, kas nozīmē, ka turpm
Augusts