Īslaicīga nodaļu slēgšana SIA “Preiļu slimnīca” un izmaiņas poliklīnikas Reģistratūras darba laikā.

SIA “Preiļu slimnīca” informē par stacionāra nodaļu īslaicīgu slēgšanu. No 2019.gada 22.  jūlija līdz 4. augustam īslaicīgi nestrādās Ginekoloģijas–dzemdību nodaļa. Savukārt no 2019.gada 22. jūlija līdz 19. augustam nebūs pieejama Terapijas nodaļa.

Brīdinām, ka pēdējā diena, kad Dzemdību nodaļā tiek pieņemtas grūtnieces ir 18. jūlijs. Pēc 18. datumam līdz 4. augustam grūtniecēm jāplāno dzemdības citās reģiona slimnīcās. Savukārt Terapijas nodaļā 16. jūlijs ir pēdējais datums, kurā tiks pieņemti jauni pacienti Terapijas nodaļā.

Nodaļas tiek īslaicīgi slēgtas sakarā ar darbinieku atvaļinājumiem un nelieliem remontdarbiem, kas tiek plānoti pacientu palātās. Šajā laikā notiks arī stacionāra lifta apkope un remonts.

SIA “Preiļu slimnīca” bez izmaiņām darbu turpina Uzņemšanas nodaļa, kas strādā katru dienu 24 stundas diennaktī. Uzņemšanas nodaļas kontakttālrunis 65307753.

No 22.07. līdz 4.08. SIA “Preiļu slimnīca” poliklīnikas Reģistratūra strādās no plkst. 7:30 līdz 17:00.

Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!