SIA “Preiļu slimnīca” pagaidu valdes priekšsēdētāja - Skaidrīte Žukova

Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds vadības zinātnē. Pēc studijām ir iegūta plaša darba pieredze – pedagoģija, administratīvais darbs, privātā uzņēmējdarbība. Pēdējos gados karjera lielākoties bijusi saistīta ar komercdarbību un darbu Eiropas struktūrfondu apguvē. Paralēli karjerai Skaidrīte papildinājusi savu izglītību ar vairākiem sevis pilnveidošanas kursiem. Tuvākajā laikā tiks iegūts arī starptautiskās kouču asociācijas sertifikāts par apgūtu kouča profesiju (speciālists, kurš palīdz cilvēkam atrast viņa personiskos mērķu sasniegšanas ceļus un paņēmienus, attīstīt nepieciešamās iemaņas un prasmes). Tā pat Skaidrīte ir izveidojusi arī “Mentālās aritmētikas skolu”, kas vairāk nekā 300 bērniem visā Latgalē dod iespēju attīstīt augstākās psiholoģiskās funkcijas – uzmanība, atmiņa, radošā domāšana un iztēle.

Skaidrīte Žukova uzsver: “Mans, kā jaunās SIA “Preiļu slimnīca” pagaidu valdes priekšsēdētājas galvenais uzdevums ir novērtēt esošo situāciju uzņēmumā, apzināt visu uzņēmuma potenciālu, iespējas un riskus. Pēc tam, sadarbojoties ar uzņēmuma darbiniekiem un kapitāldaļu turētājiem, izvirzīt konkrētus attīstības mērķus. Jau šobrīd ir skaidrs, ka darbiniekiem un novada iedzīvotājiem nav pamata uztraukties vai izteikt bažas par uzņēmuma stabilitāti. Preiļos ir izveidojusies ļoti spēcīga Rehabilitācijas nodaļa, tā kā šī nozare tiek atbalstīta un tās nozīmīgums tiek uzsvērts visā pasaulē, turpināsim attīstīt un pilnveidot rehabilitācijas pakalpojumus, sakārtosim arī jautājumu par nodaļas struktūrvienību, kas atrodas Varakļānos. Neplānojam mazināt nevienā nodaļā sniegto pakalpojumu klāstu vai apmēru. Mūsu plānos iezīmēts plašāks ambulatoro pakalpojumu klāsts, kā arī palielināt medicīnas pakalpojumu klāstu, ko mūsu novada iedzīvotāja šobrīd lielā apmēra iegūst ārpus mūsu uzņēmuma. Ceru uz visu uzņēmuma darbībā iesaistīto pušu sapratni un atbalstu, jo mūsu mērķis ir stabils un augošs veselības aprūpes uzņēmums Preiļos.”

Maijs
31. maijā tiek atzīmēta ikgadējā Pasaules diena bez tabakas (World No Tobacco Day). Katru gadu šajā dienā tiek akcentēts kāds noteikts aspekts attiecībā uz tabakas atkarību un cīņu pret smēķēšanu. Šogad šīs tematiskās dienas sauklis ir “Aizsargā vidi!”, uzsverot, ka visā dzīves ciklā tabaka apdraud ne tikai cilvēka veselību, bet arī vidi. Vides problēmu apzināšanās var dot smēķētājam vēl vienu iemeslu atmest.
Maijs
2022. gada 20. maijā tika sasaukta SIA “Preiļu slimnīca” kārtējā dalībnieku sapulce, kurā piedalījās abu SIA “Preiļu slimnīca” dalībnieku: Preiļu novada pašvaldības un SIA “CLP” pārstāvji.
Maijs
Pārbaudi krūtis! 21.maijā aicinām uz mamogrāfijas izmeklējumu. SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.
Maijs
17. maijā tiek atzīmēta Pasaules hipertensijas diena, lai vērstu uzmanību hipertensijai jeb paaugstinātam asinsspiedienam un tā profilaksei. Šī gada moto ir “Mēri asinsspiedienu pareizi, kontrolē to un dzīvo ilgāk!” (Measure Your Blood Pressure Accurately, Control It, Live Longer).
Maijs
Informējam, ka no 2022. gada 7. maija ir spēkā Ministru kabineta 2022. gada 3. maija noteikumi Nr. 272 “Noteikumi par kompensāciju par vakcīnas pret Covid-19 infekciju blakusparādību izraisīto smagu vai vidēji smagu kaitējumu pacienta veselībai vai dzīvībai”.
Maijs
30. maijā SIA "Preiļu slimnīca" PS FIT telpās (ieeja no Talsu ielas puses)!!! laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.