Mākslinieces Daces Abrickas gleznu izstāde

Šodien SIA "Preiļu slimnīca" Mākslas telpā tika atklāta mākslinieces Daces Abrickas gleznu izstāde. Pati Dace par sevi saka:
"Mana dzimtā puse ir Preiļi, dzimusi 1978 gada 22. aprīlī, saulainā sestdienā. Jau no bērnības māksla bija neatņemam dzīves sastāvdaļa, jo mamma ir gleznoja, tētis nodarbojās ar mālu (keramiķis).
Mākslas pamatus apguvu Rēzeknes mākslas koledžā, un tad turpināju mācības LMA Latgales filiālē. Nu jau 17 gadus esmu Daugavpilī. Strādāju lieliskā kolektīvā PIKC Daugavpils Dizaina mākslas vidusskola “Saules skola”, man apkārt ir daudz radošu personību , skolotāju un audzēkņu. Pozitīvā enerģija, kas ir ap mani, neļauj mierīgi sēdēt un neko nedarīt... ir jāglezno. Visvairāk Gleznoju dabas motīvus – ziedus, ainavas, reti portretus.
BET - es uzskatu, ka mana tēma ir ziedi! To krāsas, smaržas un formas apbur, iedvesmo un pats galvenais nekad neapnīk. Es ceru, ka katrs izstādes apmeklētājs atradīs kaut ko sev tuvu un tīkamu, šajā trakajā dzīves ritmā ļaus sev mirkli atelpai."

Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!