Tuberkulozes dienas Preiļos

24. martā jau kopš 1982. gada pasaulē tiek atzīmēta Pasaules tuberkulozes diena. Tā ir diena, kad visā pasaulē aktualizē šo saslimšanu un dažādās vietās tiek piedāvāti dažādi profilakses pasākumi, konsultācijas un diskusijas.

SIA “Preiļu slimnīca” organizē veselības nedēļu Prettuberkulozes kabinetā no 14. līdz 24. martam, kuras ietvaros piedāvās bezmaksas konsultācijas ar fiziopneimonologu, plaušu speciālistu Aleksandru Liozonovu katru darba dienu laikā no plkst. 9:00 līdz 12:00. Šīs veselības nedēļas mērķis ir veicināt agrīnu tuberkulozes diagnostiku un novērst citu cilvēku inficēšanu ar šo slimību.

Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!