Tuberkulozes dienas Preiļos

24. martā jau kopš 1982. gada pasaulē tiek atzīmēta Pasaules tuberkulozes diena. Tā ir diena, kad visā pasaulē aktualizē šo saslimšanu un dažādās vietās tiek piedāvāti dažādi profilakses pasākumi, konsultācijas un diskusijas.

SIA “Preiļu slimnīca” organizē veselības nedēļu Prettuberkulozes kabinetā no 14. līdz 24. martam, kuras ietvaros piedāvās bezmaksas konsultācijas ar fiziopneimonologu, plaušu speciālistu Aleksandru Liozonovu katru darba dienu laikā no plkst. 9:00 līdz 12:00. Šīs veselības nedēļas mērķis ir veicināt agrīnu tuberkulozes diagnostiku un novērst citu cilvēku inficēšanu ar šo slimību.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Aprīlis
Šodien vēlamies aicināt ikvienu SIA "Preiļu slimnīca" darbinieku un Preiļu novada iedzīvotāju, kas novērtē pozitīvās pārmaiņas mūsu uzņēmumā, izteikt atbalstu Ivetai Starei, pārējai uzņēmuma valdei, attīstībai un stabilitātei nākotnē.
Aprīlis
Katru gadu 7. aprīlī tiek atzīmēta “Pasaules veselības diena”. Šo dienu 1950.

JAUTĀJIET MUMS