SIA "S.Morozovas ārsta prakse" uzsāk savu darbību sestdienās!

16. martā no plkst. 8.00 līdz 16.00 ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.

Svetlana Morozova ir pieredzējusi ginekoloģe un dzemdību speciāliste, kura nodrošina ginekoloģisko palīdzību un grūtnieču aprūpi. Pieņemšanas turpmāk notiks katru mēneša 3. sestdienu. Pierakstīties uz vizīti pie ārsta var poliklīnikas reģistratūrā pa tālr. 65307750, 65307757.

Cenrādis:

Decembris
"Māmiņu skolas" nodarbības. Nodarbību tēmas:
Novembris
SIA “Preiļu slimnīca” iegādājusies Norvēģijā ražotu slingu.
Novembris
Klāt ir novembris, tātad arī jauns mēnesis māmiņu skolā. Nāc un kļūsti zinošāka! Aicinām arī tētus. Nodarbības notiek katru novembra otrdienu plkst.10:00. 05.11. - GRŪTNIECĪBA (ginekologa lekcija un pirmsdzemdību vingrošana ar fizioterapeitiem);
Oktobris
Šī gada 23.oktobrī tiks organizēta veselības profilakses diena Pelēču kultūras namā.
Oktobris
Mūsu mākslas telpā jauna izstāde! Darbus uzbūruši "Saules skola" audzēkņi, kuri iedvesmojušies no Latgales ainavas un dabas dailes. Darbi tapuši eļļas tehnikā.
Septembris
Šodien saņēmām ar sirsnību darinātus siltus zābaciņus mazuļiem, kas dzims SIA "Preiļu slimnīca" Dzemdību nodaļā!  Iestājoties vēsajam laikam, kādas čaklas rociņas rūpējas par mūsu jaundzimušajiem.  SIA "Preiļu slimnīca" saka sirsnīgu paldies Lāsmai!