Gripas karantīna SIA "Preiļu slimnīca"

SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.

Pamatojoties uz gripas un augšējo elpceļu infekciju monitoringa datiem, šī gada 15. janvārī Slimību un profilakses centrs izziņoja gripas epidēmijas sākumu.
Līdz ar to SIA “Preiļu slimnīca” no 15. janvāra ievieš sekojošus karantīnas pasākumus:
1. Pacientus apmkeklēt atļauts tikai ar ārstējošā ārsta atļauju;
2. Sūtījumus pacientiem nodot tikai ar nodaļu personāla starpniecību;
3. Dzemdību nodaļā vienlaicīgi drīkst atrasties tikai viena persona bez infekcijas simptomiem, saskaņojot to ar nodaļas personālu.

Telefona numuri vizīšu pieteikšanai: Terapijas nodaļā – 65307742, Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā - 28659647.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Aprīlis
Šodien vēlamies aicināt ikvienu SIA "Preiļu slimnīca" darbinieku un Preiļu novada iedzīvotāju, kas novērtē pozitīvās pārmaiņas mūsu uzņēmumā, izteikt atbalstu Ivetai Starei, pārējai uzņēmuma valdei, attīstībai un stabilitātei nākotnē.
Aprīlis
Katru gadu 7. aprīlī tiek atzīmēta “Pasaules veselības diena”. Šo dienu 1950.

JAUTĀJIET MUMS