Pasākums „Vingro ar fizioterapeitu” Preiļu novadā 2019.gadā

Arī 2019. gadā Preiļu novada iedzīvotājiem būs iespēja bez maksas piedalīties vingrošanas/nūjošanas nodarbībās, kuras vadīs SIA „Preiļu slimnīca” fizioterapeiti.

Projekta ietvaros 2019. gadā vingrošanas nodarbības notiks:

Februāris – Prīkuļi (8 nodarbības)

Marts - Aizkalne un Preiļi (Preiļos vingrošana pensionāriem) (8 nodarbības)

Aprīlis - Smelteri un Līči* (8 nodarbības)

Maijs - Preiļi* (8 nodarbības)

Jūnijs - Ārdava un Preiļi* (8 nodarbības)

Jūlijs - Preiļi* (8 nodarbības)

Augusts - Preiļi* (8 nodarbības)

Septembris - Preiļi* (8 nodarbības)

*Nūjošanas nodarbības.

Visas nodarbības notiks bez maksas, SIA „Preiļu slimnīca” nodrošinās paklājiņus,hanteles un nūjošanas nūjas (ierobežots skaits). Vēlāms ērts apģērbs un sportam piemēroti apavi. Tuvojoties pasākumiem SIA „Preiļu slimnīca” Facebook kontā un Preiļu novada mājas lapā publicēsim informāciju par nodarbību laikiem un vingrošanas vietām, kā arī telefona numuru, uz kuru zvanot, varēs reģistrēties nodarbībai.

Pasākums tiek organizēts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansēta 9.2.4 specifiskā atbalsta mērķa 9.2.4.2 pasākuma projekta Nr. 9.2.4.2/16/I/078 “Pasākumi Preiļu novada vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei” ietvaros.

LOGO.png

PĒDĒJIE JAUNUMI

Maijs
Sākot ar jūniju SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā pieejams jauns pakalpojumus – miofunkcionālā terapija.
Maijs
Šodien SIA “Preiļu slimnīca” pārstāvji tikās ar uzņēmuma “Ren PRO” pārstāvjiem, lai kopīgi apspriestu vērienīgo remontdarbu projektu “SIA "Preiļu slimnīca" die
Maijs
Skaidrīte Žukova ieguvusi divus augstākās izglītības diplomus – profesionālais maģistra grāds pedagoģijā un otrs iegūtais diploms ir sociālo zinātņu maģistra grāds v