Gaidīšanas laiks pie speciālistiem

Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā veselības dienesta (NVD) vietnē www.rindapiearsta.lv ir izveidots parocīgs medicīnas pakalpojumu meklētājs. Šobrīd tajā tiek atspoguļoti dati par ambulatoro pakalpojumu rindu garumiem – ārstu-speciālistu konsultāciju, diagnostisko izmeklējumu, dienas stacionāra un zobārstniecības pakalpojumu saņemšanai.

 

Pateicoties jaunajam meklētājam, iedzīvotāji var ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem un sazināties ar tām ārstniecības iestādēm, kurās gaidīšanas laiks pakalpojuma saņemšanai ir īsākais (meklēšanas rezultāts tiek atspoguļots atbilstoši principam “no īsākās rindas uz garāko”) Vienlaikus tas ir ērti lietojams viedtālruņos, ļaujot apskatīt izvēlētās iestādes atrašanos kartē un nospiest uz tālruņa numuru, lai uzreiz sazinātos ar reģistratūru.

 

Laipni aicinām šo rīku izmantot arī ārstniecības iestāžu reģistratūrās un zvanu centros, kā arī aicinām informēt par tā pieejamību savus klientus, gadījumos, kad gaidīšanas laiks pakalpojuma saņemšanai ir ļoti ilgs, bet pakalpojums ir nepieciešams pēc iespējas ātrāk.

 

Jāatzīmē, ka jaunais rīks šobrīd darbojas testa režīmā un atspoguļo datus, kurus ārstniecības iestādes apkopo un nosūta NVD reizi mēnesī, līdz ar to, lai tā dati būtu iespējami korekti, aicinām Jūs pārbaudīt  vietnē www.rindapiearsta.lv pieejamo informāciju par Jūsu pārstāvētās ārstniecības iestādes pakalpojumu pieejamību. Datu nesakritības gadījumā lūgums iesūtīt precizējošu informāciju, rakstot uz NVD e-pasta adresi info@vmnvd.gov.lv


Ar cieņu
Nacionālais veselības dienests

PĒDĒJIE JAUNUMI

15
Janvāris
SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.
15
Janvāris
Tā kā Slimību profilakses un kontroles centrs ir izziņojis gripas epidēmijas sākumu no 2019.

JAUTĀJIET MUMS