Darba laika izmaiņas SIA "Preiļu slimnīca"

Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.

• Terapijas nodaļa no 23.07.2018. līdz 19.08.2018. ieskaitot.
  • Ginekoloģijas-Dzemdību nodaļa no 23.07.2018. līdz 05.08.2018.ieskaitot.

Uzņemšanas nodaļa turpinās darbu arī šajā laikā un pieņems pacientus kā ierasts nepārtraukti, visu diennakti.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA