Darba laika izmaiņas SIA "Preiļu slimnīca"

Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.

• Terapijas nodaļa no 23.07.2018. līdz 19.08.2018. ieskaitot.
  • Ginekoloģijas-Dzemdību nodaļa no 23.17.2018. līdz 05.08.2018.ieskaitot.

Uzņemšanas nodaļa turpinās darbu arī šajā laikā un pieņems pacientus kā ierasts nepārtraukti, visu diennakti.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS