Darba laika izmaiņas SIA "Preiļu slimnīca"

Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.

• Terapijas nodaļa no 23.07.2018. līdz 19.08.2018. ieskaitot.
  • Ginekoloģijas-Dzemdību nodaļa no 23.07.2018. līdz 05.08.2018.ieskaitot.

Uzņemšanas nodaļa turpinās darbu arī šajā laikā un pieņems pacientus kā ierasts nepārtraukti, visu diennakti.

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

PĒDĒJIE JAUNUMI

Novembris
15. novembrī Preiļos viesosies mobilais mamogrāfs no Daugavpils.
Novembris
Sakarā ar SIA “Preiļu slimnīca” lifta remontu pacientiem un poliklīnikas apmeklētājiem, kuriem ir pārvietošanās traucējumi, jārēķinās ar šādiem apgrūtinājumiem: 1. Poliklīnikas pirmais stāvs un tajā sniegtie pakalpojumu būs brīvi pieejami tā pat kā līdz šim.
Novembris
Latvijas Cistiskās Fibrozes biedrība sadarbībā ar Latvijas Transplantācijas Centru, Veselības Ministriju un Nacionālo Transplantācijas Koordinācijas Dienestu organizē informatīvu akciju, kas mudina cilvēkus domāt par iespēju pēc nāves ziedot savus orgānus transplantācijailai.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA