Topošo vecāku skola

Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

Otrdien, 3. jūlijā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”.
Otrdien, 10. jūlijā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 17. jūlijā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”.
Otrdien, 24. jūlijā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”.
Otrdien, 7. augustā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”
Otrdien, 14. augustā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 21. augustā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”
Otrdien, 28. augustā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”

Vienas nodarbības ilgums 1,5 – 2 stundas. Maksa par nodarbību 7 eur.
Norises vieta: Preiļu slimnīcas 104. kabinets, poliklīnikas pirmajā stāvā.
Pieteikšanās: poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757, kā arī rakstot Facebook.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Novembris
15. novembrī Preiļos viesosies mobilais mamogrāfs no Daugavpils.
Novembris
Sakarā ar SIA “Preiļu slimnīca” lifta remontu pacientiem un poliklīnikas apmeklētājiem, kuriem ir pārvietošanās traucējumi, jārēķinās ar šādiem apgrūtinājumiem: 1. Poliklīnikas pirmais stāvs un tajā sniegtie pakalpojumu būs brīvi pieejami tā pat kā līdz šim.
Novembris
Latvijas Cistiskās Fibrozes biedrība sadarbībā ar Latvijas Transplantācijas Centru, Veselības Ministriju un Nacionālo Transplantācijas Koordinācijas Dienestu organizē informatīvu akciju, kas mudina cilvēkus domāt par iespēju pēc nāves ziedot savus orgānus transplantācijailai.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA