Topošo vecāku skola

Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

Otrdien, 3. jūlijā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”.
Otrdien, 10. jūlijā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 17. jūlijā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”.
Otrdien, 24. jūlijā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”.
Otrdien, 7. augustā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”
Otrdien, 14. augustā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 21. augustā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”
Otrdien, 28. augustā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”

Vienas nodarbības ilgums 1,5 – 2 stundas. Maksa par nodarbību 7 eur.
Norises vieta: Preiļu slimnīcas 104. kabinets, poliklīnikas pirmajā stāvā.
Pieteikšanās: poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757, kā arī rakstot Facebook.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs

JAUTĀJIET MUMS