Topošo vecāku skola

Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

Otrdien, 3. jūlijā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”.
Otrdien, 10. jūlijā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 17. jūlijā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”.
Otrdien, 24. jūlijā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”.
Otrdien, 7. augustā plkst.10:00 tēma “Grūtniecība” un “Grūtnieču vingrinājumi”
Otrdien, 14. augustā plkst.10:00 tēma “Dzemdības. Elpošana. Pēcdzemdību periods” un ekskursija Dzemdību nodaļā.
Otrdien, 21. augustā plkst.10:00 tēma “Jaundzimušais” un “Mazuļa aprūpe”
Otrdien, 28. augustā plkst.10:00 tēma “Krūts barošana, jaundzimušā kopšana” un “Pēcdzmdību vingrinājumi”

Vienas nodarbības ilgums 1,5 – 2 stundas. Maksa par nodarbību 7 eur.
Norises vieta: Preiļu slimnīcas 104. kabinets, poliklīnikas pirmajā stāvā.
Pieteikšanās: poliklīnikas reģistratūrā vai zvanot uz tālruņiem 65307750, 65307757, kā arī rakstot Facebook.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA