Jauns speciālists - dermatologs

SIA “Preiļu slimnīca” darbu uzsāk jauns ārsts speciālists - dermatologs Anželika Bule-Kairiša.

Uz vizīti var pieteikties zvanot uz Reģistratūru - 65307750, 65307757, mob. 26409980. Speciālista pieņemšanas datumi šomēnes būs 11. un 27. aprīlis. Arī turpmāk dermatoloģe pieņems divas reizes mēnesī SIA "Preiļu slimnīca" Poliklīnikas trešajā stāvā 306. kabinetā.

Ar ģimenes ārsta nosūtījumu pacienta iemaksa 4,27eur.

Bez ģimenes ārsta nosūtījuma maksa saskaņā ar SIA "Preiļu slimnīca" cenrādi 15eur.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.
Jūnijs
Arī jūlijā un augustā notiks "Topošo vecāku skola" nodarbības jaunajiem vecākiem:
Nodarbības vadīs SIA “Preiļu slimnīca”  ginekologs, pediatrs, vecmāte, bērnu māsa, ergoterapeite un fizioterapeites.

JAUTĀJIET MUMS