Jauns speciālists - dermatologs

SIA “Preiļu slimnīca” darbu uzsāk jauns ārsts speciālists - dermatologs Anželika Bule-Kairiša.

Uz vizīti var pieteikties zvanot uz Reģistratūru - 65307750, 65307757, mob. 26409980. Speciālista pieņemšanas datumi šomēnes būs 11. un 27. aprīlis. Arī turpmāk dermatoloģe pieņems divas reizes mēnesī SIA "Preiļu slimnīca" Poliklīnikas trešajā stāvā 306. kabinetā.

Ar ģimenes ārsta nosūtījumu pacienta iemaksa 4,27eur.

Bez ģimenes ārsta nosūtījuma maksa saskaņā ar SIA "Preiļu slimnīca" cenrādi 15eur.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka pirmajā septembra nedēļā brīvprātīgās veselības apdrošināšanas iemaksas ir veikuši jau 193 iedzīvotāji vairāk nekā 22 tūkstošu eiro apmērā.
Septembris
Ņemot vērā iedzīvotāju un veselības aprūpes jomas speciālistu interesi par kārtību, kādā iespējams veikt e-recepšu zāļu iegādi citam cilvēkam (atbilstoši Ministru kabineta noteikumos noteiktajai kārtībai), nosūtam sk
Augusts
Pagājušajā nedēļā Preiļos notika iepriekš noslēgtā veselības aprūpes iestāžu sadarbības līguma teritorijas slimnīcu tikšanās.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA