Gripas epidēmijas sākums un karantīna nodaļās.

SIA “Preiļu slimnīca” brīdina par gripas epidēmijas sākumu un karantīnu nodaļās.

Pamatojoties uz gripas un augšējo elpceļu infekciju monitoringa datiem, šī gada 30. janvārī Slimību un profilakses centrs izziņoja gripas epidēmijas sākumu.

Līdz ar to SIA “Preiļu slimnīca” no 1.februāra ievieš sekojošus karantīnas pasākumus:

1. Apmeklētājiem aizliegts apmeklēt pacientus nodaļās;

2. Smago pacientu apmeklējuma laikus un Dzemdību nodaļā jaundzimušo tēvu apmeklējuma laikus jāsaskaņo ar nodaļu vadītājiem vai virsmāsām.

Telefona numuri vizīšu pieteikšanai: Terapijas nodaļā – 65307742, Ginekoloģijas un Dzemdību nodaļā - 28659647.

PĒDĒJIE JAUNUMI

Novembris
15. novembrī Preiļos viesosies mobilais mamogrāfs no Daugavpils.
Novembris
Sakarā ar SIA “Preiļu slimnīca” lifta remontu pacientiem un poliklīnikas apmeklētājiem, kuriem ir pārvietošanās traucējumi, jārēķinās ar šādiem apgrūtinājumiem: 1. Poliklīnikas pirmais stāvs un tajā sniegtie pakalpojumu būs brīvi pieejami tā pat kā līdz šim.
Novembris
Latvijas Cistiskās Fibrozes biedrība sadarbībā ar Latvijas Transplantācijas Centru, Veselības Ministriju un Nacionālo Transplantācijas Koordinācijas Dienestu organizē informatīvu akciju, kas mudina cilvēkus domāt par iespēju pēc nāves ziedot savus orgānus transplantācijailai.

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA