Iznomā

SIA "Preiļu slimnīca" iznomā:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” iznomā tai piederošo garāžu Nr. 3, platība 24 m2, kas atrodas Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads., ēkā ar kadastra apzīmējumu 76010040209015. Paredzamā nomas maksa par garāžu – EUR 20,00, tai skaitā PVN / mēnesī. Garāžas nomas periods – 1(viens) gads no nomas līguma noslēgšanas dienas.
Kontaktpersona: SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis Aleksandrs Poplavskis, t.29559719, e-pasts: aleksandrs.poplavskis@preiluslimnica.lv

PĒDĒJIE JAUNUMI

Augusts
SIA “Preiļu slimnīca” atgādina – katram Latvijas iedzīvotājam nepieciešams reģistrēties pie ģimenes ārsta.
Jūlijs
Lai iedzīvotājiem būtu iespēja ērti noskaidrot informāciju par gaidīšanas rindu garumiem valsts apmaksātu veselības aprūpes pakalpojumu saņemšanai, Nacionālā vesel
Jūlijs
Vēlamies informēt, ka, sakarā ar remontiem un darbinieku atvaļinājumiem, tiks īslaicīgi slēgtas divas SIA "Preiļu slimnīca" nodaļas.

JAUTĀJIET MUMS