Iznomā

SIA "Preiļu slimnīca" iznomā:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” iznomā tai piederošo garāžu Nr. 3, platība 24 m2, kas atrodas Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads., ēkā ar kadastra apzīmējumu 76010040209015. Paredzamā nomas maksa par garāžu – EUR 20,00, tai skaitā PVN / mēnesī. Garāžas nomas periods – 1(viens) gads no nomas līguma noslēgšanas dienas.
Kontaktpersona: SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis Aleksandrs Poplavskis, t.29559719, e-pasts: aleksandrs.poplavskis@preiluslimnica.lv

Janvāris
Slimību profilakses un kontroles centrs gripas epidēmijas sākumu izsludināja no 2019. gada 11. decembra.
Bērns ir mīlestība, kas kļuvusi redzama. /Novalis/ ❤️
Janvāris
Aicinām sievietes veikt savlaicīgu krūts dziedzeru profilaktisko pārbaudi.
Janvāris
SIA "Preiļu slimnīca " ik gadu izvirza titulu „Gada cilvēks”, veicot anketēšanu, ar mērķi izcelt profesionālus, zinošus un pieredzējušus slimnīcas darbiniekus, kuri palīdz