Iznomā

SIA "Preiļu slimnīca" iznomā:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” iznomā tai piederošo garāžu Nr. 3, platība 24 m2, kas atrodas Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads., ēkā ar kadastra apzīmējumu 76010040209015. Paredzamā nomas maksa par garāžu – EUR 20,00, tai skaitā PVN / mēnesī. Garāžas nomas periods – 1(viens) gads no nomas līguma noslēgšanas dienas.
Kontaktpersona: SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis Aleksandrs Poplavskis, t.29559719, e-pasts: aleksandrs.poplavskis@preiluslimnica.lv

PĒDĒJIE JAUNUMI

Aprīlis
Ņemot vērā, ka samazinās saslimstība ar gripu un akūtām augšējo elpceļu vīrusu infekcijām, no šī gada 18. aprīļa SIA "Preiļu slimnīca" tiek atcelta gripas karantīna un ar to saistītie ierobežojumi attiecībā uz pacientu apmeklējumiem stacionārā.
Aprīlis
SIA “Preiļu slimnīca” darbu uzsāk jauns ārsts speciālists - dermatologs Anželika Bule-Kairiša.
Marts
Pagājušajā nedēļā SIA "Preiļu slimnīca” pieņēma tehniskais ortopēds Agris Briedis, kurš pārstāv uzņēmumu SIA “Tehniskā ortopēdija”.

JAUTĀJIET MUMS