Iznomā

SIA "Preiļu slimnīca" iznomā:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” iznomā tai piederošo garāžu Nr. 3, platība 24 m2, kas atrodas Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads., ēkā ar kadastra apzīmējumu 76010040209015. Paredzamā nomas maksa par garāžu – EUR 20,00, tai skaitā PVN / mēnesī. Garāžas nomas periods – 1(viens) gads no nomas līguma noslēgšanas dienas.
Kontaktpersona: SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis Aleksandrs Poplavskis, t.29559719, e-pasts: aleksandrs.poplavskis@preiluslimnica.lv

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
22. oktobrī SIA “Preiļu slimnīca” durvis vērs Medicīnas fitnesa centrs “PS FIT”.
Oktobris
Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1.
Septembris
Šonedēļ SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā tika piegādāta jauna iekārta - RAPAEL SMART PEGBOARD, kas palīdz cilvēkiem attīstīt pirkstu veiklību,

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA