Iznomā

SIA "Preiļu slimnīca" iznomā:

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Preiļu slimnīca” iznomā tai piederošo garāžu Nr. 3, platība 24 m2, kas atrodas Raiņa bulvāris 13, Preiļi, Preiļu novads., ēkā ar kadastra apzīmējumu 76010040209015. Paredzamā nomas maksa par garāžu – EUR 20,00, tai skaitā PVN / mēnesī. Garāžas nomas periods – 1(viens) gads no nomas līguma noslēgšanas dienas.
Kontaktpersona: SIA “Preiļu slimnīca” valdes loceklis Aleksandrs Poplavskis, t.29559719, e-pasts: aleksandrs.poplavskis@preiluslimnica.lv

PĒDĒJIE JAUNUMI

Septembris
Šī gada 9.oktobrī Preiļu novada Pelēču pagasta ciemā Ārdavā notiks  Veselības profilakses diena, lai pievērstu iedzīvotāju uzmanību insulta riskiem un tā ietekmes faktoriem.  Uz veselības profilakses dienu tiek aicināts ikviens Preiļu novada, Latvijas iedzīvotājs.
Septembris
SIA "Preiļu slimnīca" māmiņu skolas apmeklētājiem, topošajiem un jaunajiem vecākiem pieejamas grāmatas “Gribu būt māmiņa” un “Gribu būt tētis”.
Septembris
SIA ''Preiļu slimnīca" rehabilitācijas nodaļas struktūrvienībā Varakļānos darba laika izmaiņas no 1.oktobra. Pieņemšanas laiks sākot ar 1.oktobri:

JAUTĀJIET MUMS