Preiļu Slimnīcas Vēstis

Ar informatīva izdevuma palīdzību nākam pie Jums pirmoreiz laikā, kad tikko kā noslēdzies atvaļinājumu laiks un sākas jauns darba cēliens, jauns mācību gads. Nākam, lai teiktu, ka ESAM,  ka esam gatavi Jums palīdzēt katru dienu 24 stundas diennaktī gan problēmsituācijās, gan arī laikā, kad viss šķiet kārtībā un ir īstais brīdis stiprināt veselību, veikt profilaktiskus pasākumus.

Šajā numurā:

• Preiļu slimnīca veselības aprūpes sistēmas reformas plānos
  • Finanšu rādītāji
  • Speciālistu pieņemšanas, izmeklējumi un pakalpojumi SIA “Preiļu slimnīca”
  • Inervija ar Rutu Leikumu: Ar sirdi ārsta ceļā
  • Fizioterapeitu nodarbības Preiļu novada skolu skolēniem
  • Aicinām darbā
  • Māmiņu skola ar dzemdību speciālistiem
  • Mākslas telpa Preiļu poliklīnikā

Lai šī avīze, kuru plānojam izdot 4 reizes gadā, kļūst par ierosmi turpmākam dialogam ar Jums. Pateicamies par atsauksmēm un ierosinājumiem, ko saņemam rakstiski mūsu pastkastītē poliklīnikas 1. stāvā un arī elektroniski mājas lapas www.preiluslimnica.lv sadaļā “Jautājiet mums”.

Izdevums ir brīvi pieejams Preiļu slimnīcas un poliklīnikas informācijas stendos, kā arī ikvienam, kurš savā pastkastītē saņem izdevumu "Preiļu Novada Vēstis", gan lasāms pdf formātā mājas lapas sadaļā "Avīze".

2017-08-29_Avize5.jpg

Marts
Atbilstoši Veselības ministrijas 2020. gada 25.
Marts
📋Nacionālais veselības dienests (NVD) informē, ka turpmāk iedzīvotāji, kuri nodevuši analīzes COVID-19 infekcijas noteikšanai un to rezultāts būs negatīvs, informāciju saņems un varēs apskatīt E-veselības portālā, savukārt, pozitīva rezultāta gadījumā joprojām da
Marts
Lai pasargātu pacientus un mediķus no iespējamas inficēšanās ar COVID-19, ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, līdz ārkārtējās situācijas beigām būs daļēji ierobežoti veselības aprūpes pakalpojumi gan valsts, gan privātajās ārstniecības iestādēs.
Marts
Valsts kanceleja izveidojusi tīmekļvietni "covid19.gov.lv", kur iedzīvotāji varēs rast atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem un tālruņa numuriem saistībā ar COVID-19 infekcijas uzliesmojumu un tā radīto ietekmi dažādās jomās.
Marts
Informējam, ka pacientiem valsts apmaksātu COVID-19 analīžu veikšanai pēc iepriekšēja pieraksta ir iespēja ar savu automašīnu doties uz citiem analīšu nodošanas punktiem ārpus Rīgas. Iepriekš piezvanot un pierakstoties pa tālruni 8303.