Preiļu Slimnīcas Vēstis

Ar informatīva izdevuma palīdzību nākam pie Jums pirmoreiz laikā, kad tikko kā noslēdzies atvaļinājumu laiks un sākas jauns darba cēliens, jauns mācību gads. Nākam, lai teiktu, ka ESAM,  ka esam gatavi Jums palīdzēt katru dienu 24 stundas diennaktī gan problēmsituācijās, gan arī laikā, kad viss šķiet kārtībā un ir īstais brīdis stiprināt veselību, veikt profilaktiskus pasākumus.

Šajā numurā:

• Preiļu slimnīca veselības aprūpes sistēmas reformas plānos
  • Finanšu rādītāji
  • Speciālistu pieņemšanas, izmeklējumi un pakalpojumi SIA “Preiļu slimnīca”
  • Inervija ar Rutu Leikumu: Ar sirdi ārsta ceļā
  • Fizioterapeitu nodarbības Preiļu novada skolu skolēniem
  • Aicinām darbā
  • Māmiņu skola ar dzemdību speciālistiem
  • Mākslas telpa Preiļu poliklīnikā

Lai šī avīze, kuru plānojam izdot 4 reizes gadā, kļūst par ierosmi turpmākam dialogam ar Jums. Pateicamies par atsauksmēm un ierosinājumiem, ko saņemam rakstiski mūsu pastkastītē poliklīnikas 1. stāvā un arī elektroniski mājas lapas www.preiluslimnica.lv sadaļā “Jautājiet mums”.

Izdevums ir brīvi pieejams Preiļu slimnīcas un poliklīnikas informācijas stendos, kā arī ikvienam, kurš savā pastkastītē saņem izdevumu "Preiļu Novada Vēstis", gan lasāms pdf formātā mājas lapas sadaļā "Avīze".

2017-08-29_Avize5.jpg

Aprīlis
SIA “Preiļu slimnīca” aicina darbā Ekonomistu uz noteiktu laiku (
Aprīlis
17. maijā ( Preiļu slimnīcā, Preiļos, Raiņa bulvārī 13) pieņems „DR. MAURIŅA VĒNU KLĪNIKAS” ĶIRURGS DR. Romāns Luņins.   ☎️Iepriekšēja pieteikšanās uz ārsta maksas konsultāciju pa tālruni: 67374747
Marts
Rehabilitācijas nodaļa kopš pagājušas nedēļas ir pieejams jauns aprīkojums.
Marts
Skābekļa joni – gaisa vitamīni, kas sniedz jaunu enerģijas lādiņu katrai organisma šūnai un palīdz pagriezt atpakaļ bioloģisko pulksteni. Negatīvie skābekļa joni palīdz saglabāt veselību un jaunību, labvēlīgi ietekmē sirds-asinsvadu sistēmu un cīnās pret vēzi.
Marts
SIA “Preiļu slimnīca” ir noslēgusi līgumus par piegādi un drīzumā saņems jaunu aprīkojumu operāciju blokam – 2 operāciju lampas un operāciju ga