Preiļu Slimnīcas Vēstis

Ar informatīva izdevuma palīdzību nākam pie Jums pirmoreiz laikā, kad tikko kā noslēdzies atvaļinājumu laiks un sākas jauns darba cēliens, jauns mācību gads. Nākam, lai teiktu, ka ESAM,  ka esam gatavi Jums palīdzēt katru dienu 24 stundas diennaktī gan problēmsituācijās, gan arī laikā, kad viss šķiet kārtībā un ir īstais brīdis stiprināt veselību, veikt profilaktiskus pasākumus.

Šajā numurā:

• Preiļu slimnīca veselības aprūpes sistēmas reformas plānos
  • Finanšu rādītāji
  • Speciālistu pieņemšanas, izmeklējumi un pakalpojumi SIA “Preiļu slimnīca”
  • Inervija ar Rutu Leikumu: Ar sirdi ārsta ceļā
  • Fizioterapeitu nodarbības Preiļu novada skolu skolēniem
  • Aicinām darbā
  • Māmiņu skola ar dzemdību speciālistiem
  • Mākslas telpa Preiļu poliklīnikā

Lai šī avīze, kuru plānojam izdot 4 reizes gadā, kļūst par ierosmi turpmākam dialogam ar Jums. Pateicamies par atsauksmēm un ierosinājumiem, ko saņemam rakstiski mūsu pastkastītē poliklīnikas 1. stāvā un arī elektroniski mājas lapas www.preiluslimnica.lv sadaļā “Jautājiet mums”.

Izdevums ir brīvi pieejams Preiļu slimnīcas un poliklīnikas informācijas stendos, kā arī ikvienam, kurš savā pastkastītē saņem izdevumu "Preiļu Novada Vēstis", gan lasāms pdf formātā mājas lapas sadaļā "Avīze".

2017-08-29_Avize5.jpg

Septembris
Preiļu novada pašvaldība izsludina amata kandidātu atlasi uz SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja amata vietu.
Septembris
Preiļu novada pašvaldība izsludina amata kandidātu atlasi uz SIA “Preiļu slimnīca” divu valdes locekļu amata vietām.
Septembris
Sākot ar septembri, rehabilitācijas nodaļas speciālistu pulkā ir pievienojusies vēl viena audiologopēde Linda Vucāne. Speciāliste pieņem pirmdien, otrdien un trešdien, iepriekš veicot pierakstu.
Septembris
Pārtrūka stīga, apklusa dziesma, Apdzisa zvaigznes, saira sapņi, Viss tas notika pēkšņi un strauji, Pielija sāpju un asaru trauks... /Z.Purvs/ Pēkšņi un negaidīti mūžībā ir devusies mūsu kolēģe Ināra Greivule. Izsakām visdziļāko līdzjūtību ģimenei un tuviniekiem
Septembris
29.septembrī SIA "Preiļu slimnīca" Konferenču telpā laika posmā no plkst. 8.00 līdz 12.00 būs iespēja ziedot asinis un paveikt ļoti vērtīgu darbu gan savai veselībai, gan līdzcilvēku dzīvībām.
Septembris
Dzemdību nodaļā ir sagaidīts šī gada 300. mazulis!