Datortomogrāfa iekārtas atklāšana

2017.gada 12.aprīlī svinīgi tika atklāts jaunais datortomogrāfs. Jaunās iekārtas atklāšanā piedalījās SIA “Preiļu slimnīca” valdes priekšsēdētāja Iveta Stare un valdes loceklis un Saimniecības daļas vadītājs Aleksandrs Poplavskis, ārsts-radiologs Jurijs Kirsanovs, Terapijas nodaļas vadītāja, ģimenes ārste privātpraksē Irēna Vaivode, sadarbības partnera SIA “TRADINTEK” pārstāvis Pēteris Panins, uzņēmuma darbinieki, žurnālisti, viesi.

Augusts
📌Kas ir slinga terapija?
Slinga terapija jeb elastīgo saišu terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijas procesā, izmantojot speciālu aprīkojumu.
Augusts
SIA "Preiļu slimnīca" aicina darbā MEDICĪNAS MĀSU darbam ambulatorajā daļā (dienas darbs) 1,0 slodze uz nenoteiktu laiku.   Prasības pretendentiem/-ēm:
Jūlijs
Izmanto iespēju, tiec pie ārsta brīvdienā!   Ginekoloģe Svetlana Morozova pieņems pacientus sestdienās SIA “Preiļu slimnīca” 213. kabinetā pēc iepriekšējā pieraksta.
Jūlijs
Lai papildinātu savas zināšanas par gaidību laiku, pilnvērtīgi sagatavotos dzemdībām, uzzinātu par mazuļa aprūpi un krūts ēdināšanu, kā arī gūtu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, aicinām jūs apmeklēt nodarbību ciklu topošajiem vecākiem.👩‍❤️‍👨
Jūlijs
Veselīga meitenīte pasaulē nāca 26.jūlija rītā, sver 3 kilogramus un ir 52 cm gara.❤️ Daugavpilieši Olga un Valērijs Drabo sagaidījuši savu pirmdzimto – meitiņu. Jaundzimušajai dots vārdiņš Poļina.👼
Jūlijs
Komplektējam bezmaksas apmācību grupu! Profesija - medmāsas palīgs!
Mācības notiks SIA "Preiļu slimnīca" telpās, sākot no 2020. gada septembra līdz 2021. gada jūnijam.