Iepirkums "SIA "Preiļu slimnīca" darbinieku veselības apdrošināšana"

SIA "Preiļu slimnīca" izsludina iepirkumu

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

16.03.2017

SIA PS 2017/1

"SIA "Preiļu slimnīca" darbinieku veselības apdrošināšana"

Iesniegšana līdz 2017.gada 27.marta plkst.10:00

AAS "BALTA"

28.03.2017.

Dokumenti:

Augusts
Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 250. mazuli! Šodien, 2. augusta ļoti agrā rīta stundā – plkst. 2:20 mammai Renātei no Preiļu novada Pelēču pagasta piedzima brīnišķīga meitenīte – Emīlija: 54 cm gara un 3550 g smaga.
Jūlijs
1.-7. augustā tiek atzīmēta Pasaules zīdīšanas veicināšanas nedēļa, kuras mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par zīdīšanas nepieciešamību mātes un bērna veselības saglabāšanā. Šogad šīs tematiskās nedēļas sauklis ir “Atbalsti zīdīšanu” (ang. “Step up for breastfeeding”), aicinot aktualizēt zīdīšanas nepieciešamību dažādos sabiedrības līmeņos.
Jūlijs
Šī gada maija pašās beigās sākušies, šobrīd veiksmīgi turpinās vērienīgie būvniecības darbi autostāvvietas izbūvei, ārējā apgaismojuma ierīkošanai un teritorijas labiekārtošanai SIA “Preiļu slimnīca” teritorijā. Saskaņā ar iepirkuma rezultātiem, būvdarbus veic SIA “DSM Meistari” par kopējo līgumcenu 235 349,27 EUR bez PVN.
Jūlijs
C hepatītu kā apdraudējumu Latvijas sabiedrībai līdz 2030. gadam iespējams padarīt par aizmirstamu pagātni, ja katru gadu ārstētu ap 3000 pacientu, bet šim nolūkam pārbaudītu jeb testētu daudz vairāk cilvēku nekā līdz šim. Zāles ir, tāpēc sekmes ir pašas sabiedrības gribēšanā.
Jūlijs
Ir noslēgušies SIA “Preiļu slimnīca” dzemdību nodaļas atjaunošanas 2. kārtas būvdarbi, bet pagājušā nedēļā būvvaldē pieņemts lēmums par būvdarbu pabeigšanu.
Jūlijs
Lai veicinātu iekļaujošas sabiedrības un ģimenei draudzīgas darba vides veidošanu, 2021. gadā tika uzsākta Sabiedrības integrācijas fonda (SIF) īstenotā valsts programma “Ģimenei draudzīga darbavieta”. Tās ietvaros tiek nodrošināts konsultatīvs un informatīvs atbalsts gan privātā, gan publiskā sektora organizācijām.