SIA "Preiļu slimnīca" izsludina iepirkumu "Telpu uzkopšanas aprīkojuma iegāde SIA "Preiļu slimnīca" vajadzībām"

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

25.10.2016.

SIA PS 2016/05 MI

Telpu uzkopšanas aprīkojuma iegāde SIA „Preiļu slimnīca” vajadzībām

Iesniegšana līdz 2016.gada 07.novembra plkst.10:00

SIA "Viss visapkārt tīrs"

17.11.2016.

Jūlijs
Šī gada maijā SIA “Preiļu slimnīca” noslēdza līgumu ar Centrālo finanšu un līgumu aģentūru (CFLA) par projekta “Primārās veselības aprūpes infrastruktūras vienkāršota atjaunošana SIA ''Preiļu slimnīca'' poliklīnikas ēkas 3. stāvā sadarbībā ar ģimenes ārstu praksēm” realizāciju. Šobrīd notiek iepirkumam iesniegto pretendentu piedāvājumu izvērtējums, bet jau tuvākajā laikā tiks uzsākti paši būvdarbi.
Jūlijs
No šī gada 1. jūlija Latvijā tiek ieviesta jauna valsts apmaksātā dzemdes kakla vēža skrīninga metode sievietēm vecumā no 30 gadiem kas ļauj noteikt cilvēka papilomas vīrusa jeb CPV klātbūtni organismā, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Tieši savlaicīga CPV noteikšana spēj brīdināt par vīrusa ierosināta priekšvēža dzemdes kakla izmaiņu attīstību.
Jūlijs
SIA “Preiļu slimnīca” ir saņēmusi informatīvā ziņojuma projektu par slimnīcu tīkla attīstības stratēģiju (turpmāk – informatīvais ziņojums). Informatīvajā ziņojumā SIA “Preiļu slimnīca” ir definēta kā 1. līmeņa slimnīca, bet ziņojumā nav skaidrojuma par pakalpojumiem, kurus sniegs 1. līmeņa slimnīca pēc reformas.
Jūlijs
Dzemdību nodaļā esam sagaidījuši 200. mazuli. 29. jūnija agrā rītā, plkst. 5:27 pasaulē nāca puika - Roberts. Roberts piedzima 55cm garš un 3700g smags. Savā ģimenē puisītis ir otrais bērniņš. Mājās gaida brālis Ralfs. Ģimene pie mums ieradās no Daugavpils.
Jūnijs
No 1. jūlija uz laiku tiek apturēta Covid-19 uzziņu tālruņa 8989 darbība, ņemot vērā Covid-19 infekcijas izplatības samazinājumu, informē Nacionālais veselības dienests (NVD). Līdz šim bezmaksas tālruņa konsultanti nodrošināja iedzīvotājiem pieteikšanos vakcinācijai pret Covid-19 infekciju, kā arī sniedza informāciju par vakcināciju un digitālajiem Covid-19 sertifikātiem.
Jūnijs
SIA “Daugavpils reģionālā slimnīca” valsts apmaksātās programmas ietvaros veic mobilā mamogrāfa izmeklējumus.