Fizioterapija

Kas ir fizioterapija?

Fizioterapeits ir ārstniecības persona – funkcionālais speciālists, kurš izvērtē cilvēka fizisko funkcionālo stāvokli, analizē tā ietekmi uz cilvēka ikdienas aktivitātēm (t.sk., darbu) un saistību ar pašsajūtu (piem., sāpēm). Pēc rūpīgas pacienta izmeklēšanas un izvērtēšanas, kopīgi ar pacientu (vajadzības gadījumā arī iesaistot piederīgos, piem., bērniem) tiek izvirzīti terapeitiskie mērķi un izvēlētas atbilstošas un pacientam pieņemamas terapijas metodes.

Arī gadījumos, kad cilvēks ir devies pie fizioterapeita veselības veicināšana un saslimšanu profilakses nolūkā, sākumā tiek izvērtēts cilvēka fiziskais funkcionālais stāvoklis un iespējamie veselības riski cilvēka ikdienā (piem., neergonomiska darba poza), un tiek izstrādāts rekomendācijas un ieteikumi veselības nostiprināšanai un saslimšanu profilaksei konkrētajam cilvēkam, jo katrs mēs esam individuāls, ar savām spējām, iespējām, vēlmēm un dzīves mērķiem.

REHABILITĀCIJAS NODAĻAS REĢISTRATŪRA (poliklīnikas 2. stāvs) - TĀLR. 65307748, 26413288

Darba laiks: darbdienās no plkst. 08:00 līdz 17:00.

Reģistrācija: jāierodas reģistratūrā 15 minūtes pirms pieraksta laika. Tikai pēc reģistrēšanās reģistratūrā jāiet pie speciālista vai uz izmeklējumu. Līdzi jāņem un reģistratūrā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un, ja ir, apdrošināšanas karte.

Lūdzam brīdināt, ja nevarat ierasties uz plānoto nodabību!

kopija.jpg

Oktobris
Sākot ar šo nedēļu, mūsu mākslas telpā (Rehabilitācijas nodaļas visā garumā) apskatāma gleznotājas Jolantas Ābeles personālizstāde “Sapņot un būt”.🎨🖌
Oktobris
Ņemot vērā, ka valdība lēmusi par stingrākiem pasākumiem Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, Veselības nedēļa tiek pārcelta uz nenoteiktu laiku. Sekojiet līdzi aktuālajai informācijai!
Oktobris
Veselības nedēļas ietvaros 21. oktobrī medicīnas fitnesa centrā "PS Fit" aktīvā pēcpusdiena kopā ar sertificētu fizioterapeiti "Vingrinājumi sēdoša darba veicējiem darbavietā un mājās".🧘‍♀️🏃‍♂️
Oktobris
🍁Rudens pašā krāšņumā, maģiski skaistā datumā 10.10.20. plkst. 7:23 sagaidīts 350.bērniņš mūsu dzemdību nodaļā.
Oktobris
21.oktobrī - Lielajā Veselības diena, kura tiks veltīta sirds un asinsvadu saslimšanām, iedzīvotāji tiks informēti par sirds un asinsvadu veselību, nodrošinot izglītojošo sadaļu diskusijas/lekcijas veidā, kā arī saņemot konsultācijas, praktiskus ieteikumus sirds un asinsvadu slim