Fizioterapija

Kas ir fizioterapija?

Fizioterapeits ir ārstniecības persona – funkcionālais speciālists, kurš izvērtē cilvēka fizisko funkcionālo stāvokli, analizē tā ietekmi uz cilvēka ikdienas aktivitātēm (t.sk., darbu) un saistību ar pašsajūtu (piem., sāpēm). Pēc rūpīgas pacienta izmeklēšanas un izvērtēšanas, kopīgi ar pacientu (vajadzības gadījumā arī iesaistot piederīgos, piem., bērniem) tiek izvirzīti terapeitiskie mērķi un izvēlētas atbilstošas un pacientam pieņemamas terapijas metodes.

Arī gadījumos, kad cilvēks ir devies pie fizioterapeita veselības veicināšana un saslimšanu profilakses nolūkā, sākumā tiek izvērtēts cilvēka fiziskais funkcionālais stāvoklis un iespējamie veselības riski cilvēka ikdienā (piem., neergonomiska darba poza), un tiek izstrādāts rekomendācijas un ieteikumi veselības nostiprināšanai un saslimšanu profilaksei konkrētajam cilvēkam, jo katrs mēs esam individuāls, ar savām spējām, iespējām, vēlmēm un dzīves mērķiem.

REHABILITĀCIJAS NODAĻAS REĢISTRATŪRA (poliklīnikas 2. stāvs) - TĀLR. 65307748, 26413288

Darba laiks: darbdienās no plkst. 08:00 līdz 17:00.

Reģistrācija: jāierodas reģistratūrā 15 minūtes pirms pieraksta laika. Tikai pēc reģistrēšanās reģistratūrā jāiet pie speciālista vai uz izmeklējumu. Līdzi jāņem un reģistratūrā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un, ja ir, apdrošināšanas karte.

Lūdzam brīdināt, ja nevarat ierasties uz plānoto nodabību!

kopija.jpg

Februāris
Slinga terapija Jūsu muguras veselībai!
🧐Slinga terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijā, izmantojot speciālu profesionālu fizioterapeitisku aprīkojumu REDCORD.
Februāris
Latvijā uz 27.februāri vēl nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums, bet sargāsim sevi, sekojam līdzi un ievērojam šīs darbības.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies jaunu videoendoskopijas sistēmu. Jaunie Pentax videoendoskopi nodrošina būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš slimnīcā izmantotajiem endoskopiem.
Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.