Fizioterapija

Kas ir fizioterapija?

Fizioterapeits ir ārstniecības persona – funkcionālais speciālists, kurš izvērtē cilvēka fizisko funkcionālo stāvokli, analizē tā ietekmi uz cilvēka ikdienas aktivitātēm (t.sk., darbu) un saistību ar pašsajūtu (piem., sāpēm). Pēc rūpīgas pacienta izmeklēšanas un izvērtēšanas, kopīgi ar pacientu (vajadzības gadījumā arī iesaistot piederīgos, piem., bērniem) tiek izvirzīti terapeitiskie mērķi un izvēlētas atbilstošas un pacientam pieņemamas terapijas metodes.

Arī gadījumos, kad cilvēks ir devies pie fizioterapeita veselības veicināšana un saslimšanu profilakses nolūkā, sākumā tiek izvērtēts cilvēka fiziskais funkcionālais stāvoklis un iespējamie veselības riski cilvēka ikdienā (piem., neergonomiska darba poza), un tiek izstrādāts rekomendācijas un ieteikumi veselības nostiprināšanai un saslimšanu profilaksei konkrētajam cilvēkam, jo katrs mēs esam individuāls, ar savām spējām, iespējām, vēlmēm un dzīves mērķiem.

REHABILITĀCIJAS NODAĻAS REĢISTRATŪRA (poliklīnikas 2. stāvs) - TĀLR. 65307748, 26413288

Darba laiks: darbdienās no plkst. 08:00 līdz 17:00.

Reģistrācija: jāierodas reģistratūrā 15 minūtes pirms pieraksta laika. Tikai pēc reģistrēšanās reģistratūrā jāiet pie speciālista vai uz izmeklējumu. Līdzi jāņem un reģistratūrā jāuzrāda personu apliecinošs dokuments un, ja ir, apdrošināšanas karte.

Lūdzam brīdināt, ja nevarat ierasties uz plānoto nodabību!

kopija.jpg

PĒDĒJIE JAUNUMI

Oktobris
22. oktobrī SIA “Preiļu slimnīca” durvis vērs Medicīnas fitnesa centrs “PS FIT”.
Oktobris
Ieviešot valsts veselības apdrošināšanu, no 2019. gada 1.
Septembris
Šonedēļ SIA “Preiļu slimnīca” Rehabilitācijas nodaļā tika piegādāta jauna iekārta - RAPAEL SMART PEGBOARD, kas palīdz cilvēkiem attīstīt pirkstu veiklību,

JAUTĀJIET MUMS

PIETEIKTIES PIE ĀRSTA