SIA "Preiļu slimnīca" izsludina iepirkumu "Datortomogrāfa iekārtas noma"

Paziņojuma datums

Nr.

Līguma priekšmets (tehniskā specifikācija)

Piedāvājuma iesniegšanas termiņš

Līguma izpildītājs

Līgumcena bez PVN (euro)

Lēmuma pieņemšanas datums

02.09.2016.

SIA PS 2016/04 AK

“Datortomogrāfa iekārtas noma”

Iesniegšana līdz 2016.gada 24.oktobra plkst.10:00

SIA "TRADINTEK"

17.11.2016.

Februāris
Slinga terapija Jūsu muguras veselībai!
🧐Slinga terapija ir fizioterapijas metode, kuru pielieto pacientu rehabilitācijā, izmantojot speciālu profesionālu fizioterapeitisku aprīkojumu REDCORD.
Februāris
Latvijā uz 27.februāri vēl nav konstatēts neviens saslimšanas gadījums, bet sargāsim sevi, sekojam līdzi un ievērojam šīs darbības.
Februāris
SIA “Preiļu slimnīca” ERAF projekta ietvaros ir iegādājusies jaunu videoendoskopijas sistēmu. Jaunie Pentax videoendoskopi nodrošina būtiskas priekšrocības salīdzinot ar iepriekš slimnīcā izmantotajiem endoskopiem.
Februāris
Pāris dienas atpakaļ saņēmām lielu pārsteiguma kasti no Sarkanā Krusta Preiļu komitejas. Šī apjomīgā kaste bija pilna ar grabulīšiem, kas tiks dāvināti jaundzimušajiem, kuri dzims SIA "Preiļu slimnīca" dzemdību nodaļā.
Februāris
Lielās veselības dienas ietvaros, 26. februārī, plkst. 16:40, dzemdību speciāliste – ginekoloģe Dr.